Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Agencja & Roster agencyjny

(Jak zapewnić, że twoja agencja i cały roster agencyjny zapewniają maksymalną wydajność)

W miarę jak zakres i definicja marketingu stale rosną, jednej grupie ludzi trudniej jest “wiedzieć wszystko”. Agencje z czasem zdywersyfikowały się, aby zaspokoić zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi. Rezultatem mogą być często nieporęczne składy agencji, niesprawdzony proces i słabsze relacje. Zamiast tego po prostu zracjonalizować swój skład, ważne jest, aby dostosować go do strategii, aby zwiększyć maksymalną wydajność z planu.

Możemy uporządkować twój skład, wyszukiwać i wybierać najsilniejszych partnerów agencyjnych, ustanawiać korzystne modele wynagrodzeń i zachęt, porównywać podstawowe wyniki wydajności i oceniać relacje, aby zapewnić poprawę wydajności od zespołów agencyjnych i pomóc Ci zarządzać całkowitym dyżurem, aby zmaksymalizować wydajność.

1. Struktura dyżurów agencji & Wyrównanie

(Jak zrestrukturyzować swoją agencję mix do produkcji zespołu o wysokiej wydajności)

W miarę zmiany strategii marketingowej, czy zmieniłeś swój dyżur agencji? Czy masz odpowiednią liczbę agencji? A odpowiedni rodzaj agencji? Lub zbyt wiele agencji? I czy ty i Twój zespół spędzacie zbyt dużo czasu po prostu zarządzając dyżurami agencji, czasem, który mógłby być lepiej spędzony na dostarczaniu wyników marketingowych?

Nie wystarczy po prostu zracjonalizować swój skład, musisz zoptymalizować wartość swoich agencji, dostosowując te agencje do swoich strategicznych potrzeb. Sprawdzamy Twoje strategiczne potrzeby i aktualne możliwości dyżurów, aby dostarczać rozwiązania optymalizujące wydajność. Czytaj więcej tutaj.

2. Agencja & Wyszukiwanie dostawców &/lub Wybór

(Jak szukać i wybrać odpowiedniego dostawcę agencji lub marketingu)

Szukasz nowej agencji kreatywnej? Lub nowa agencja specjalistyczna? Chcesz wejść na rynek, aby zastąpić istniejącą agencję lub dodać nową agencję do swojej firmy? Czy jest to po prostu, że obecny związek dobiegł końca? Biorąc pod uwagę czas i wysiłek, który chcesz upewnić się, że proces będzie tak dokładny i solidny, jak to możliwe.

Bez względu na to, czy szukasz kogoś, kto dostarczy Ci listę odpowiednich agencji (mamy tysiące w naszej bazie danych) lub w pełni zarządza procesem przetargowym (od krótkiego do powołania) lub czymś pomiędzy, pomożemy Ci znaleźć właściwą agencję w każdej dyscyplinie. Czytaj więcej tutaj.

3. Recenzje umów dostawcy i agencji

(Jak przejrzeć umowy agencyjne, aby zmniejszyć ryzyko i zwiększyć wydajność)

Czy masz umowy ze wszystkimi agencjami i dostawcami usług marketingowych? Czy niedawno zapoznałeś się i zaktualizowałeś swoje umowy? Czy Twój zespół i zespół agencji znają warunki określone w twoich umowach? Umowy określają warunki relacji i oczekiwań w celu ochrony obu stron.

Tak jak twoje potrzeby zmieniają się wraz ze zmieniającą się strategią, tak samo twoje wymagania są definiowane przez twoje umowy. Regularnie dokonujemy przeglądu umów naszych klientów, aby upewnić się, że umowy te odzwierciedlają Twoje zmieniające się potrzeby i zapewniają ochronę zarówno reklamodawcy, jak i jego agencji. Czytaj więcej tutaj.

4. Zakres zarządzania pracą

(Jak zarządzać zakresem pracy, aby zmaksymalizować wartość agencji i wydajność)

Jak definiujesz zakres swojej pracy dla swoich agencji? Czy wykorzystujesz swój zakres pracy, aby skupić swoje agencje na zadaniu? Czy przydzielasz pracę w całej swojej agencji w oparciu o zakres pracy? Czy wynagrodzenie agencji jest powiązane z Zakresem pracy? Definiowanie i zarządzanie zakresem pracy jest najprostszym i najszybszym sposobem na zapewnienie większej wartości budżetu marketingowego.

Zakres prac jest niezbędny do obliczenia i oceny wartości agencji. Współpracujemy z Tobą, aby opracować sposoby definiowania i zarządzania zakresem pracy, aby zapewnić maksymalną wartość od Twoich agencji. Bez względu na to, czy korzystasz z kampanii, zawsze korzystasz z elastycznego procesu marketingowego, czy korzystasz z twojego, możesz zwiększyć wartość z Twojego zakresu pracy. Czytaj więcej tutaj.

5. Wynagrodzenie agencji performance & value Based

(Jak utworzyć wynagrodzenie oparte na wydajności i wartości, aby zachęcić do działania)

Płacisz swoim agencjom na podstawie ich kosztów? Czy masz trudności ze znalezieniem wartości w agencji retainers? Czy dyskusje o wynagrodzeniach agencji są czymś, czego wolisz unikać? Faktem jest, że zrównoważone wynagrodzenie agencyjne ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia wysokich wyników w relacjach.

Zamiast skupiać się na kosztach, spędziliśmy ostatnie dziesięć lat pomagając marketerom odblokować wartość swoich agencji za pomocą opartych na wartościach i modelach wynagrodzeń opartych na wynikach. Modele te dostosowują produkty agencji do wartości marki i biznesu oraz wyników do wydajności. Czytaj więcej tutaj.

6. Zarządzanie wydajnością dyżurów

(Jak zarządzać agencjami i dostawcami, aby zmaksymalizować wydajność)

Czy przeprowadzasz szczegółowe przeglądy ze wszystkimi swoimi agencjami? Czy te opinie są kwartalne, półroczne lub roczne? Czy umowy i wynagrodzenia są corocznie weryfikowane z każdą agencją w wykazie? Czy masz proces przekazywania agencji informacji zwrotnych o wynikach? Twój dyżur agencji musi być zarządzany, aby zapewnić maksymalną wartość.

Jeśli nie masz czasu lub zasobów, aby zarządzać wydajnością dyżurów, my to robimy. Zarządzamy przeglądami wyników agencji, zakresem definicji pracy, wynagrodzeniem agencji i płatnościami za wyniki, aby zapewnić optymalną wartość i wydajność twojej agencji. Czytaj więcej tutaj.

Jesteśmy w stanie zbudować coś dla Ciebie.

Wszystkie nasze rozwiązania i usługi są zasadniczo dostosowane. Ale jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje konkretne wyzwanie, kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów o możliwości projektu na zamówienie.

  • Znajdź rozwiązanie dotyczące wydajności marketingowej tutaj
  • Znajdź rozwiązania w zakresie wydajności multimediów tutaj
  • Znajdź rozwiązania digital & technology tutaj
  • Tutaj znajdziesz rozwiązania w zakresie wdrażania i dostawy
  • Znajdź rozwiązania w zakresie zrównoważonego marketingu tutaj

Aby porozmawiać z prawdziwą osobą o czymkolwiek na tej stronie, skontaktuj się z nami.