Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Agencje & Dostawcy

“Długa historia rodzaju ludzkiego (i zwierzat w ogóle) mówi nam, że ci, którzy nauczyli się współpracować i improwizować w sposób najbardziej efektywny, przetrwali.” – Charles Darwin

Rynek szybko się rozwija, a firmy technologiczne, firmy konsultingowe i zespoły wewnętrznego coraz bardziej konkurują bezpośrednio z agencjami i dostawcami usług marketingowych wszelkiej maści.

Niesie to ze sobą złożone i stale zmieniające się wyzwania dla agencji i dostawców usług marketingowych , zwłaszcza w obszarze odpowiedniości, atrakcyjności i zachowaniu udziału w budżecie z właściwie postrzeganą wartością oferowanych usług.

Od ponad 15 lat pomagamy naszym klientom i ich agencjom w definiowaniu i rozwiązywaniu takich problemów.  Pytanie brzmi, w jaki sposób możemy ci pomóc?

Jakie wyzwania biznesowe możemy pomóc  rozwiązywać?

Rozwój biznesu

Przez prawie dwie dekady TrinityP3 zarządzał recenzowaniem agencji na całym świecie. W rezultacie, nie mamy sobie równych w rozumieniu tego, czego marketerzy szukają w swoich agencjach i u dostawców usług marketingowych. Chcesz rosnąć swoją dzięki nowym, wygranym budżetom maarketingowym? Możemy Ci pomóc.

Zarejestruj się w nowym biznesie tutaj.

Wynagrodzenie agencji

Nie wystarczy tylko wygrać kawałek nowego biznesu. Musisz nim również tak zarządzać, żeby mieć pewność, że jest to opłacalne i że twoi klienci będa ciągle dostrzegać wartość twojej pracy i produktu reklamowego. Prawda stara jak świat: łatwiej nowy biznes wygrac niż go utrzymać. Możemy Ci w tym pomóc.

Relacje klient/agencja

Wysoko wydajne relacje o wysokiej wartości są trwałe i przynosza sukcesy zarówno klientom, jak i agencji. Tajemnicą sukcesu jest konsekwentne i ciągłe ‘dowożenie’w stosunku do poprawnie zbilansowanych oczekiwań. Możemy Ci w tym pomóc.

Technologie

Sposób wdrażania technologii ma kluczowe znaczenie dla zdolności do zachowania konkurencyjności rynkowej. Ale dostępne opcje są coraz bardziej złożone. Jak upewnić się, że nabywasz technologię marketingową, która jest odpowiednia dla Ciebie i Twoich klientów? Możemy Ci w tym pomóc.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój  staje się coraz ważniejszy dla wielu klientów i ich firm. Chociaż cały temat często może wydawać się skomplikowany, mylący i kosztowny (a czasem opacznie interpretowany), faktem jest, że zrównoważony rozwój zwykle prowadzi do zwiększonej wydajności i mniejszej ilości odpadów. Możemy Ci w tym pomóc.

A może masz wyzwanie, które nie jest tutaj objęte?

Wszystkie nasze rozwiązania i usługi są szyte na marę. Ale jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje konkretne wyzwanie, kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów o możliwości realizacji projektu na zamówienie.

Należy jednak pamiętać, że ponieważ zarządzamy projektami wyszukiwania i selekcji dla marketerów i reklamodawców, nie współpracujemy z agencjami, jeśli chodzi o tego typu projekty lub związane z nimi negocjacje.

Zobacz, co inne agencje mają do powiedzenia na temat współpracy z TrinityP3, kliknij tutaj.

Aby porozmawiać z konkretną osobą o czymkolwiek na tej stronie, skontaktuj się z nami.