Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Gunyapak Kothum

Starszy konsultant

Z tytułem magistra w dziedzinie komunikacji masowej i doświadczeniem w pracy nad towarami pakietowymi konsumenckimi (Beiersdorf), usługami finansowymi (Phatra Securities & Phatra Capital), dostawcami budowlanymi (Corus i Vispack), professional services (Pacific GeoPRO) i innymi, w Tajlandii i całej Azji Południowo-Wschodniej. Pym początkowo uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie nauk o żywności i technologii, pracując w badaniach dla UNICEF w Instytucie Żywienia przed zakwalifikowaniem się i przejściem na marketing.

W tych międzynarodowych i regionalnych markach i firmach opracowała plany marketingowe i wdrożyła strategie dla rynków lokalnych i międzynarodowych, a także zarządzała trzema dużymi projektami rebrandingu, w tym wdrażaniem i wdrażaniem.

Jej podejście analityczne, praktyczne umiejętności zarządzania projektami i doświadczenie w zarządzaniu zespołami marketingowymi w całym regionie oznacza, że Pym wnosi unikalny zestaw umiejętności i wiedzy do pracy z klientami TrinityP3. Ma doskonałe umiejętności jako moderator i rozwiązywanie problemów oraz silny komunikator z płynnością mówienia, pisania i czytania po tajsku i angielsku.

Połącz się przez: Logo LinkedIn Zapisz się przez logo e-mail