Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Marketerzy & Reklamodawcy

“Każdy problem to jest dar – bez problemów nie można rosnąć.” – Anthony Robbins

Żyjemy w ekscytujących czasach, które jak nigdy prowokują do działania i dają ogromne możliwości naturalnej transformacji. Dzisiejszy świat to niezliczone możliwości i więcej sposobów budowania marek, tworzenia niezwykłych doświadczeń klientów i konsumentów ich marek, produktów i usług oraz napędzania rozwoju firmy najwyższych lotów.
Ale wszystkie te możliwości również powodują więcej wyzwań niż kiedykolwiek przedtem.
Od ponad 15 lat pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu tych problemów. Więc pytanie brzmi, w jaki sposób możemy ci pomóc?
Jakie jest Twoje główne wyzwanie marketingowe? I gdybyśmy mogli pomóc Ci je rozwiązać to jaka poziom zmian miałby  znaczenie dla Twojej firmy?

Poprawa wyników marketingowych?

Czy struktura Twojego marketingu potrzebuje dostosowania do strategii i celów biznesowych? A może potrzebujesz niezależnej oceny skuteczności strategii marketingowej? Być może też przeglądu budżetu i procesu jego ustalania ? Lub przeglądu i sprawdzanie poprawności metryk skuteczności? A może chcesz zbudować silniejsze zaangażowanie wewnętrznych interesariuszy i ich dostosowania w organizacji?

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Dostarczanie transformacji cyfrowej i technologicznej?

Chcesz uzyskać niezależny przegląd możliwości transformacji technologii i zarządzenia zmiana w tym zakresie? Lub masz potrzebę uzasadnienia biznesowego dla inwestycji w technologię marketingową? Potrzebujesz pomocy przy wyborze wyszukiwania dostawców technologii marketingowych? Lub oceny wydajności obecnego zasobu technologicznego? Chcesz też zoptymalizować swoją obecną technologię marketingową?

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Optymalizacja agencji i jej wydajności?

Potrzebujesz strategicznie zracjonalizować i optymalizować roster agencji? A może chcesz wyszukać i wybrać idealną agencję? Przejrzyj swoje kontrakty z dostawcą usług marketingu i agencji? Chcesz pomocy w zarządzaniu i porównywaniu zakresu pracy? Sprawdzasz wynagrodzenie agencji pod kątem wydajności i wartości? A może chcesz zapewnić pełne zarządzanie rosterem agencyjnym?

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Polepszenie transparentności mediów pod względem wartości i wydajności?

Chcesz poprawić przejrzystość mediów, wartość i wydajność? Lub ocenić i porównać wynagrodzenie swojej agencji mediowej? Przejrzeć umowy agencji mediowej w celu zapewnienia maksymalnej ochrony i wydajności? Chcesz znaleźć i wybrać nową agencję medialną? Lub rozważasz rozwój lub optymalizację  zespołu medialnego in-house?

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Rozwijasz bardziej zwinny proces marketingowy?

Chcesz zoptymalizować lub porównać swoją agencje in-house? Albo potrzebujesz wsparcia w on-boardingu nowej agencji? Chcesz poprawić swój proces wejścia na rynek? Lub zarządzać i maksymalizować współpracę z agencją i jej wydajność? Chcesz ocenić proces produkcji reklam i ich koszt?

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Zbudowanie zrównoważonego marketingu?

Chcesz wspierać i dostosować się do strategii zrównoważonego rozwoju firmy? Chcesz zoptymalizować swoje media pod kątem zrównoważonego rozwoju? Lub ocenić wydajność dostawcy marketingu zrównoważonego rozwoju? Albo zrównoważonego rozwoju produkcji reklamy? Potrzebujesz zgodnych i identyfikowalnych programów kompensacji emisji dwutlenku węgla?

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

A może masz inne wyzwania, na które moglibyśmy ci pomóc odpowiedzieć?

Wszystkie nasze rozwiązania i usługi są z zasady szyte na miarę. Ale jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje konkretne wyzwanie, kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów o możliwości poprowadzenia projektu na zamówienie.

Aby porozmawiać z konkretną osobą o jakimkolwiek zagadnieniu na tej stronie, skontaktuj się z nami.