Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Pobrań

prowadnice:


T he Ultimate Guide to Digital Marketing w świecie opartym na danych

TrinityP3 z dumą dzieli się the Ultimate Guide to Digital Marketing w świecie opartym na danych. Ten ostateczny przewodnik zawiera ponad 27 000 słów zawierających spostrzeżenia, wskazówki, obserwacje, narzędzia, platformy, strategie i wiele więcej.

TrinityP3 Senior Consultant Anton Buchner jest autorem zdecydowanej większości tej pracy z dodatkowym wkładem założyciela & Global CEO Darren Woolley i Content Director Mike Morgan.

Pobierz przewodnik tutaj.

 

 

Kontrola zaopatrzenia marketingowegoKontrola kondycji zamówień marketingowych

TrinityP3 “Marketing Procurement Health Check” ma na celu umożliwienie wykresu możliwości zaopatrzenia marketingowego.

Health Check został opracowany dla TrinityP3 przez Davida Little’a, specjalistę marketingu i wieloletniego współpracownika i oryginalnego klienta TrinityP3 Marketing Management Consultants.

Pobierz przewodnik tutaj

 

 

Mapa produkcjiPrzewodnik po zarządzaniu produkcją reklam telewizyjnych

Proces produkcji reklamy telewizyjnej jest złożony i techniczny. Obejmuje ona dużą liczbę umów i umów z firmami zewnętrznymi i osobami fizycznymi. Obejmuje ona również tworzenie i nabywanie praw do wykonania, własności intelektualnej i wszelkich związanych z tym praw moralnych.

Z punktu widzenia zarządzania jest to potencjalne pole minowe ryzyka, dlatego większość organizacji i osób fizycznych jest skłonna do niewywiązania się z zobowiązań, aby umożliwić swojej agencji kontraktowej zarządzanie tym w ich imieniu.

TrinityP3 “Television Advertising Production Production Governance Guide” pozwala reklamodawcom i ich organizacjom szybko i wygodnie zidentyfikować obszary ryzyka dla dobrego zarządzania i należytej staranności w procesie produkcji reklamy telewizyjnej.

Pobierz przewodnik tutaj

 

Drzewo decyzyjne dotyczące opłaty agencyjej

Istnieje wiele różnych modeli opłat agencyjnych. Główne z nich są wymienione poniżej (W żadnej konkretnej kolejności). Ale jaki jest odpowiedni model opłat agencyjna dla Ciebie? Czy to dla agencji mediowej, agencji kreatywnej, agencji cyfrowej lub więcej. TrinityP3 Agency Fee Decision Tree pomoże Ci znaleźć odpowiedni model.

Pobierz przewodnik tutaj