Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Protokół z multimediów

Płatne reklamy medialne i medialne są coraz bardziej złożonym ekosystemem. Tutaj można znaleźć szczere, proste spojrzenie na kwestie wpływające na planowanie i zakup mediów. Przedstawione przez TrinityP3 CEO, Darren Woolley i szef Global Media, Stephen Wright, jest to protokół trzeba zainwestować w lepsze zrozumienie stanu branży medialnej od reklamodawcy do właściciela mediów iz powrotem.
Nie przegap ani jednego odcinka. Subskrybuj kanał TrinityP3 na YouTube tutaj lub bądź na bieżąco.

Dobro Wielkiego?

Co sprawia, że dobra agencja medialna jest wspaniała?
Jaki jest tajny składnik, który sprawia, że dobra agencja medialna jest świetna, a co ważniejsze, utrzymuje ją świetnie? Utalentowani ludzie. Ale w branży o tradycyjnie wysokiej rotacji pracowników, w jaki sposób agencja medialna może przyciągnąć i utrzymać utalentowanych ludzi? Dowiedz się, co sprawia, że wielka agencja medialna tutaj w Media Minutes.

Czytaj więcej & obejrzyj film >

 

Czas zatwierdzania nośników

Terminy zatwierdzania mediów – dlaczego mają znaczenie?
Nigdy nie masz wystarczająco dużo czasu. Jeśli chodzi o planowanie i kupowanie mediów, napięte terminy mogą cię drogo kosztować. jak? It robs you and your agency the opportunity to plan and negotiate the best media deals in the market. Więc, co zrobić, jeśli czas jest napięty? Dowiedz się tutaj z Media Minutes.

Czytaj więcej & obejrzyj film >

 

Przejrzystość nośników

Jak ważna jest “przejrzystość” w mediach?
Przejrzystość mediów była gorącym tematem. Ale czy można mieć zbyt wiele przejrzystości? A jaka jest właściwa kwota? Od czasu, gdy problem wybuchł na całym świecie pięć lat temu, reklamodawcy i ich agencje medialne wykonali wiele pracy. Dowiedz się, co musisz wiedzieć, dzięki Media Minutes.

Czytaj więcej & obejrzyj film >

 

Audyty stanu mediów

Jaki jest obecny stan audytów mediów?
Audyt mediów trwa już od lat. Firmy audytorskie zbierające pule stawek za media, aby następnie porównać stawki, jakie osiąga agencja medialna. Ale to tradycyjne podejście do audytu mediów jest wadliwe i coraz częściej reklamodawcy szukają sposobu na pomiar i porównanie wartości inwestycji medialnych. Dowiedz się, dlaczego tutaj w Media Minutes.

Czytaj więcej & obejrzyj film >

 

Opowiadanie wspaniałej historii agencji

Znaczenie opowiadania wspaniałej historii agencji.
Dostajesz jeden strzał, aby zrobić wielkie wrażenie. Czy to na rozmowę o pracę, czy wygrać miliarddolarów kawałek biznesu medialnego. Więc, co trzeba zrobić, aby mieć wielką historię boiska i jak opowiedzieć to w odpowiedni, wiarygodny i motywujący sposób? Dowiedz się, jak to zrobić tutaj, za pomocą protokołu multimedialnego.

Czytaj więcej & obejrzyj film >

 

Pitch, czy nie boisko?

Tak, jesteś pitching agencji medialnej, jest to właściwa decyzja?
Jeśli masz zamiar pitch dostawcy agencji mediowej, ale coraz ważniejsze pytanie do rozważenia jest dlaczego? Czy w przypadku zakłóceń i związanego z nimi ryzyka wynik będzie uzasadniał koszty, zarówno w czasie, jak i w przypadku strat szansy? Zanim rozważysz pitching agencji medialnej, dowiedzieć się, co należy wziąć pod uwagę tutaj w Media Minutes.

Czytaj więcej & obejrzyj film >

 

Agencja globalna czy niezależna?

Global Media Network agencji lub Indie? Za i minusy.
Jeśli chodzi o wybór agencji medialnej, czy wybierasz dużą globalną agencję sieciową lub wybierasz jedną z wysoko wydajnych agencji niezależnych? Jest to wybór, z jakim boryka się więcej reklamodawców, którzy chcą wydobyć większą wartość z inwestycji w media. Odkryj plusy i minusy każdego wyboru tutaj w Media Minutes.

Czytaj więcej & obejrzyj film >