Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Referencje agencji

Pozytywne relacje z klientami i agencjami są integralną częścią tego, co robimy, więc jesteśmy dumni z naszych relacji z globalnymi agencjami.

“Dla każdego, kto chce uzyskać więcej z procesu boiska, nie można przejść obok David Angell i zespół w TrinityP3. Jako jedna z najbardziej doświadczonych firm konsultingowych w kraju, TrinityP3 stanowi nieoceniony zasób zarówno dla klientów, jak i agencji, którzy uznają znaczenie pomyślnego wyniku boiska.”
Steve O’Farrell, założyciel i partner zarządzający, The Royals

Peter Chapman“W trakcie kilku spotkań Darren pomógł nam wyraźnie destylować i wzmacniać naszą charakterystyczną historię. Nie tylko ma kuloodporne zrozumienie branży i tego, czego szukają marketerzy w agencjach, Darren jest mistrzem w dotarcie prosto do sedna tego, co sprawia, że Agencja jest interesująca – gdzie jest ich miejsce na świecie. A fakt, że jest cholernie miły facet jest tylko bonus. ”
Peter Chapman, dyrektor zarządzający, Enigma

“Trinity P3 ma cenną zdolność do agregowania, jak marketerzy myślą o swoich nominacjach agencyjnych. Wspaniale jest mieć David Angell z powrotem w Melbourne – David dostarczył znaczące informacje zwrotne na temat naszej narracji agencji i jak prezentujemy się potencjalnym klientom, co pomaga nam przetestować i udoskonalić nasze myślenie. Nasze ostatnie doświadczenia z kylie Ridler-Dutton również były bardzo pozytywne – dobrze zarządzane zaangażowanie dla klienta i agencji.”
Harry Corsham, Partner, Plac Miejski

Martin Dutton“Darren sprawdza rzeczywistość, których potrzebują wszystkie agencje. Nasz lider prezentował referencje i rozbił nowy biznes wiele razy i w przeważającej części dość udany. Darren był w stanie wnieść głębię doświadczenia i jasności do sesji, która była zdecydowanie cenna. Chociaż niektóre opinie były trochę trudne do usłyszenia, to po prostu sens, zwłaszcza pochodzących z zewnątrz eksperta, który ma korzyści wiedząc, co klienci rzeczywiście myśleć VS powiedzieć grzecznie. Jako zespół wszyscy się zgodziliśmy i jego mocne sugestie zostały wdrożone.”
Martin Patton, dyrektor generalny, Drum Agency

“Darren przyszedł do The General Store, aby przejrzeć sposób, w jaki opowiadamy naszą historię. Był brutalny, zabawny i szalony wnikliwy. Jestem pewien, że nikt nie ma bardziej holistycznego widzenia branży marketingowej. On głęboko rozumie potrzeby klientów i agencji. Przecina konwencje i hype branży. I ma przedsiębiorczy talent, który sprawdził się dla nas jako agencji niezależnej. Dodał ogromną wartość w ciągu zaledwie dwóch godzin.”.
Matt Newell, Partner & CEO, The General Store

Nick Murdoch“Mieliśmy 2-godzinną sesję z Darrenem, aby przejrzeć naszą historię na rynku; wyzywał nas i udzielał szczerych i początkowych porad, w jaki sposób możemy poprawić naszą narrację, koncentrując się na istniejących mocnych stronach naszej działalności. Jego jasna i oczywista wiedza na temat naszego rynku docelowego daje nam pewność, że wdrożenie jego zaleceń pomoże nam poprawić nasz produkt / dopasowanie do rynku.”
Nick Murdoch, dyrektor, Yango

“Czapki z daszkiem do Trinity P3 za prowadzenie bardzo profesjonalnego boiska w bezprecedensowych trudnych czasach pandemii COVID19.
Gdy wszystko wokół nas stało się bardzo niepewne, Lydia i jej zespół szybko przystosowali się do zmieniających się warunków. Zawsze byliśmy na bieżąco i informowani. Nawet pod bardziej rygorystycznymi ograniczeniami wiktoriańskiego etapu 3 lock-down, AJF nadal czułem, że możemy dzielić nasze umiejętności, osobowość i kreatywność.
Co najważniejsze, dzięki zaangażowaniu Trinity P3 stworzyliśmy kampanię, z którą jesteśmy bardzo dumni i powinniśmy kontynuować znacznie poza tymi trudnymi czasami”.
Adam J Francis, ECD, Partner Założycielski, AJF GrowthOps

“Szukając nowych spostrzeżeń na temat tego, jak wchodzimy na rynek, mieliśmy Stephana i Darrena na sesję, aby uzyskać ich reakcję na sposób, w jaki prezentujemy się klientom. Ich pomoc była nieoceniona. Ich komentarze były prowokacyjne, konstruktywne i natychmiast zasysane. Nie ciosy wyciągnął. Jako kompetentni weterynarze z branży przesiąknięta potrzebami dzisiejszych klientów byli w stanie wytrząsnąć nas z naszej bańki agencyjnej, aby pomóc nam lepiej wyrazić naszą narrację.”
Matt Shoom-Kirsch, dyrektor operacyjny, TAXI

“To, że Darren przyszedł i przejrzał nasze referencje, zainspirowało transformacyjny pogląd na to, w jaki sposób podzielamy naszą propozycję agencji, czyniąc ją bardziej spiczastą, definiującą i w jakiś sposób jeszcze bardziej autentyczną. Nie udziela ogólnych porad, jego opinie były odpowiednie i wykonane dla nas. Niezaprzeczalnie cenne. Godzina, którą spędziliśmy razem, nadal przynosi wartość w każdej rozmowie z naszymi klientami, a zwłaszcza w rozmowach wokół nowego biznesu.”
Chiquita King, Założyciel & Dyrektor Zarządzający, Proch kakaowy kawy

“Wiedzieliśmy, że mamy pewne wyzwania i niektóre “słonie w pokoju”, które musieliśmy rozwiązać w Innocean. Mieliśmy udane i długotrwałe relacje z dwoma dużymi klientami i musieliśmy doskonalić naszą propozycję, aby wykorzystać nasze mocne strony. Darren był ogromną pomocą w kierowaniu nas w kierunku rozwiązania, które w pełni wykorzystać nasze doświadczenie & możliwości, dzięki czemu jest istotne dla potencjalnych nowych klientów, jak również dla istniejących i naszych własnych ludzi.”
Jamie Clift , Dyrektor Biznesowy Grupy, INNOCEAN

“Niedawno zaangażowaliśmy Darrena, aby przyszedł na warsztaty z naszym zespołem zarządzającym w Sydney i uznaliśmy, że 2-godzinna sesja jest niezwykle cenna. Pomógł nam lepiej zrozumieć krajobraz handlowy, z jakim mamy do czynienia obecnie marketerzy, i rzucił nam wyzwanie na wszystkie właściwe sposoby, aby zapewnić, że jesteśmy jeszcze bardziej skoncentrowani na dostarczaniu tego, czego nasi klienci potrzebują od agencji.”
Matt Robinson, dyrektor zarządzający, AnalogFolk

“Nikt nie widział więcej prezentacji referencji od agencji kreatywnych niż Darren. Zainwestowaliśmy w jego niezrównane doświadczenie, aby przyjść i przekazać nam swoją opinię na temat naszego i okazało się to niezwykle cennym spotkaniem. Jego jasne opinie i bezsensowne podejście pomogły nam lepiej zdefiniować i opowiedzieć naszą historię. Nic nie przebije obiektywnego poglądu, a jeśli chcesz dać swojej agencji największe szanse na sukces, nic nie przebije recenzji trinityp3.”
Jon Skinner, Założyciel & Creative Partner, The Core Agency

“Spotkanie z TrinityP3 było orzeźwiające. Mamy wiele z naszych poświadczeń sesji przeglądu z Chrisem. Włączony. Prosto w górę. Mają one wielką przyczepność w branży i wydają się naprawdę zaangażowana w znalezienie najlepszego wyniku zarówno dla klientów, jak i agencji. ”
Hazelle Klønhammer, Dyrektor Zarządzający, Ugly Sydney

“Pracowałem z Trinity P3 nad wieloma projektami na przestrzeni lat zarówno jako klient; a ostatnio po stronie agencji ogrodzenia. We wszystkich projektach były wspaniałe do czynienia. Ich doświadczenie, wiedza i wsparcie w prowadzeniu klientów przez proces boiska nie ma sobie równych; a ich profesjonalne i uczciwe kontakty z agencjami są dobrze przestrzegane. Wspaniale jest widzieć, jak Trinity P3 inwestuje w doświadczone i profesjonalne talenty, takie jak David Angell i Annette Sharp, które wnoszą cenną wiedzę, doświadczenie i wiedzę agencji do TrinityP3 i ich klientów.”
Nickie Scriven, dyrektor zarządzający Melbourne, ZenithOptimedia na całym świecie

“Czasami boiska mogą być trochę slog, ale zespół naprawdę cieszył się pracy na obu majtki i warsztat jest świetny pomysł, aby sprawdzić, czy nasza chemia działa dobrze i przetestować naszą reakcję na problemy, które klienci często twarz – Zespół myślał, że to było świetne, może iść tak daleko, aby powiedzieć, że całe popołudnie było “kolana pszczół”!”
Gareth Mulryan – Dyrektor Generalny, ZenithOptimedia Southeast Asia & Managing Partner, Performics APAC

“Dziękujemy za zarządzanie procesem. To był jeden z najlepszych boisk run byłem zaangażowany w. Jasne określenie wymogów, a co najważniejsze, wystarczająco dużo czasu, aby agencje rozważyły i sformułowały swoje odpowiedzi.
Andrew Drougas, dyrektor generalny,
CHE Proximity

“Darren Woolley i TrinityP3 rozumieją krajobraz komunikacyjny, który nie ma sobie równych. Nie tylko ich szczegółowa wiedza o wszystkich podmiotach, zarówno agencjach, jak i klientach, ale także o makroekonomii i innych czynnikach napędzacedi, a co najważniejsze, jak to się zmienia. W rezultacie, mają niezrównane zrozumienie realiów biznesowych, z którymi borykają się firmy, po obu stronach, a zatem są naprawdę dobrze przygotowane, aby je prowadzić. Ich spostrzeżenia są nie tylko szczere, ale i odświeżające i inspirujące.”
Camilla Cooke, kierownik strategii, Catalyst MDC


“Pitching może być wyczerpujący, czasochłonny i emocjonalny proces dla agencji. Więc posiadanie ich dobrze zorganizowanych, z jasno określonymi wyjściami jest koniecznością. Jeśli słyszę boisko jest prowadzony przez Trinity P3 Wiem, że to będzie sprawiedliwy i jasny proces. Uważam, że są świetni do pracy – bez niespodzianek, entuzjastycznie, zabawy i uczciwości.”
Adam Ferrier, dyrektor ds.

“Zwykle rzecz biorąc, jesteśmy bardzo wątpliwe od konsultantów boiskowych i “doradców” do klientów re agencji. Zazwyczaj te tak zwane ekspertów agencji nie są wystarczająco dobre, aby utrzymać najwyższe stanowiska w agencjach, a ponadto ich doświadczenie jest na ogół bardzo ograniczone. Prowadzi to do złych rad dla klienta i frustracji dla agencji. Tak po prostu nie jest w przypadku TrinityP3. Mamy tylko szacunek, a kiedy doradzają klientom na boisku lub sprzedają usługi dla klientów, wiemy, że każdy wygra.”
Tom Dery, prezes wykonawczy Azji, Pacyfiku i USA, M&C Saatchi

“Kiedy Klient wyznacza Agencję jej na znacznie dłużej niż 3-godzinnej prezentacji glamour, który wygrał w dniu. Dlatego agencje, które mają znaczenie, chcą radzić sobie z konsultantami, którzy ich zdaniem rozumieją działalność mediów, co naprawdę odróżnia sayers od doers, i którzy promują uczciwe i sprawiedliwe relacje klient / agencja. P3 zrozumieć wyzwania i możliwości zmieniającego się współczesnego krajobrazu, co naprawdę trzeba osiągnąć, i jak zachęcić do uczciwego i szanowanego partnerstwa od pierwszego dnia.”
James Greet, dyrektor generalny Mindshare Australia

 

Transkrypcja wideo:
“Myślę, że z dowolnego punktu widzenia agencji kreatywnych tylko pomysł pitching jest naprawdę trudne, aby dostać głowę wokół, ponieważ biznes stał się wystarczająco skomplikowane pod względem ruchomych części, które tworzą marketing w tych dniach.
Że wszystko, co robimy w naszym całym podejściu do D5, to wszystko o współpracy, nie chodzi o wyciąganie królików z kapeluszy i w dużej mierze boiska są o wyciąganie królików z kapeluszy, więc jest to całkowicie fałszywa sytuacja, ponieważ próbujesz przekonać siebie i klienta, że faceci mogą pracować naprawdę dobrze razem, ale dużo czasu proces nie pozwala na współpracę, więc jeden z rzeczy, które rzeczywiście dla mnie był dość orzeźwiający na tym boisku po prostu nie z chłopakami w P3 jest, to nie było o wyciąganie królików z kapeluszy to rzeczywiście o proces krok po kroku tylko coraz wiedzieć, czy lubiliśmy się przede wszystkim, czy możemy po prostu dzielić poczucie humoru , podziel się punktem widzenia na temat działalności, a następnie zaczął kopać w jaki sposób będziemy współdziałać i jak będziemy współpracować i to niesamowite, ponieważ dość szybko myślę, że oboje zaczęliśmy odczuwać naprawdę poważne chemii.
Dla mnie to zawsze największy problem z boisk jest wyjść będzie nie mam pojęcia, czy nas lubił lub nienawidził nas. Wiecie, która jest swego rodzaju szaloną sytuacją, ale wiedzieliśmy, że przez przedłużające się etapy nigdy nie byliśmy w takiej sytuacji.
Odeszlibyśmy mówiąc: Myślę, że poszło naprawdę dobrze lub myślę, że musimy wzmocnić tę stronę rozmowy, ale nigdy nie byliśmy nie pewni, gdzie byliśmy. Specjalnie dla dość małej agencji, takiej jak my, jest to ważne, ponieważ jest dla nas dużo inwestycji fizycznych. To nie jest coś, co robimy pochopnie.”
David Nobay, Creative Chairman, Droga5


“Starcom i ja pracowaliśmy intensywnie nad relacjami z klientami i zadaniami na boisku. TP3 ma udokumentowane doświadczenie w tworzeniu najlepszych praktyk relacji z klientem i agencją. Stosowanie wspólnego i uczciwego podejścia do rozwijania stałych zaangażowania klientów i agencji. Popieram ich podejście i są dostępne do dalszego odniesienia.”
Chris Nolan, dyrektor generalny, Starcom

“Byliśmy zaangażowani w wiele boisk, które zostały uruchomione i ułatwione przez TP3 i we wszystkich przypadkach były pod ogromnym wrażeniem sposobu i wartości, które TP3 przeprowadziło. Wygrać, przegrać lub wyciągnąć, zaangażowanie TP3 umożliwiło Media Brands i odpowiedniego klienta do pracy przez proces w sposób skuteczny i zorientowany na wyniki. TP3 są wyraźnymi liderami rynku w swojej dziedzinie.”
Henry Tajer, dyrektor generalny, Media Brands

 

Michael Rebelo, dyrektor generalny, Saatchi & Saatchi

 

“MEC uczestniczył w wielu stanowiskach klienta, które były zarządzane przez TP3. Są one bardzo profesjonalne w sposobie, w jaki zarządzają tymi opiniami klientów, od briefingu, odpowiedzi na pytania, co jest wymagane od agencji, logistyki i wreszcie zawsze dostarczając korzystnych informacji zwrotnych, czy udało się, czy nie w wygraniu firmy. Ponieważ boiska są dość stresujące dla agencji, zawsze jest to bardzo pomocne, gdy proces jest dobrze zarządzany – a TP3 są najlepsze w swojej klasie, jeśli chodzi o to.”
Peter Vogel, dyrektor generalny, MEC

“Ze wszystkich konsultantów boiskowych, z którymi współpracujemy, TP3 są najlepsze. Są sami z unikalnym podejściem do współpracy podczas procesu selekcji – dzięki temu klienci i agencja mogą współpracować tak, jak w prawdziwym świecie.”
Mat Baxter, dyrektor generalny, UM Australia

Zapis wideo:
“Chciałem tylko powiedzieć kilka słów o TrinityP3 i Darren i mieliśmy długi związek w ciągu ostatnich dziesięciu lat z nim i jego załogi i co znaleźliśmy jest to, że naprawdę pomógł nam w wielu naszych boiskach.
Zbudowaliśmy trwałe relacje i co ciekawe niektóre z najlepszych relacji, które mamy w Y & R do dziś są z boisk, które były prowadzone przez Darren i jego zespół ludzi i rzeczą, którą znaleźliśmy jest to, że podstawą wszystkich tych napiętych relacji jest wokół sprawiedliwego wynagrodzenia i równego partnerstwa z naszymi klientami i odpowiedzialności i czujemy presję, aby dostarczyć codziennie, ale jej w oparciu o przejrzystości i robimy właściwe rzeczy.
Więc nie mogę polecić ich wystarczająco wysoko i są one bardzo dobry strój i robią to, co właściwe zarówno przez klienta i agencji. Dziękuję.”
Hamish McLennan, prezes & Global CEO, Y&R

“To, co sprawia, że TrinityP3 jest wyjątkowe, to poznanie obu stron biznesu – i poszukiwanie agencji i klientów, którzy będą współpracować naprawdę dobrze w dłuższej perspektywie. Wygraliśmy boiska i stracił boiska, że TrinityP3 prowadził – bez względu na wynik zawsze czuliśmy się sprawiedliwie traktowane i dobrze poinformowani na każdym kroku. Mają absolutną integralność – i nikt nie ciągnie wełny po oczach Darrena Woolleya. Po boisku Darren i jego zespół utrzymują zainteresowanie zapewnieniem, że współpraca będzie kontynuowana sprawnie. Za każdym razem, gdy jesteśmy zapraszani na boisko
z udziałem TrinityP3 zawsze wiemy, że będzie dobrze prowadzony, sprawiedliwy i będziemy musieli dostarczyć każdy krok, aby wygrać.”
Matthew McGrath, były dyrektor generalny Young & Rubicam Brands

Transkrypcja wideo
“Jesteśmy w grze reklamowej i jej zadaniem jest rozwijanie naszej działalności, a sposób, w jaki to robimy, polega oczywiście na wygrywaniu nowych boisk biznesowych.
Pracowałem z TrinityP3 przez wiele lat. Prawdopodobnie odkąd po raz pierwszy zaczęli pracować w tej dziedzinie i muszę powiedzieć, że zawsze byłem zwolennikiem roli firm takich jak TrinityP3 i jestem bardzo silny w darrenie i jego zespole, systemach, które mają na miejscu i procesie, który proszą agencje o przejście.
Co najważniejsze, myślę, że jest niezwykle skuteczny. Jest to bardzo skuteczny sposób, aby to zrobić zarówno po stronie klientów, jego bardzo skuteczne dla klienta równie bardzo skuteczne dla agencji i mam być może najważniejsze, że jest sprawiedliwy i w tej grze, jak wiesz, że jego bardzo konkurencyjne, istnieje wiele osób, które chcą kawałek działania i myślę, że najbardziej krytycznie ze wszystkich, jeśli można przejść przez proces, który TrinityP3 zabierze Cię przez ciebie zostawić to poczucie, że to było sprawiedliwe.”
Russel Howcroft, dyrektor generalny, Y&R Brands

“Jako grupa agencyjna, która bierze udział w licznych boiskach, z niecierpliwością czekamy na procesy pitch prowadzone przez TP3. dlaczego? Są profesjonalistami, za każdym razem sprawiedliwymi, a przede wszystkim uczciwymi. Jako konsultanci pitch, każdy klient powinien chcieć nic mniej.”
Leigh Terry, dyrektor generalny OMD Group Australia

“Podoba nam się, gdy TP3 prowadzi boisko, ponieważ wiemy, że będzie profesjonalnie zarządzane. Będzie jasne, jaki jest proces i oczekiwania, a klient otrzyma obiektywny i wyważony obraz procesu na boisku od zespołu w TP3.”
John Preston, dyrektor generalny Match Media

Transkrypcja wideo:
“Pracowaliśmy z TrinityP3 przez wiele lat w wielu klientach, głównie nad benchmarkingiem, krzyżową stroną porównawczą rzeczy i zawsze uważaliśmy je za trudne, ale bardzo sprawiedliwe i myślę, że tam, gdzie się wyróżniają, mają wielkie zrozumienie rynku, biorą pod uwagę cały szereg czynników przy ustalaniu, czy my jako agencja wykonaliśmy dobrą pracę, czy nie.
Myślę, że w porównaniu do niektórych innych podmiotów, gdzie jest to dość jednowymiarowy CPM lub CPT ławce marketingu, patrzą na warunki rynkowe, patrzą na jakość kupującego i jak powiedziałem, będą patrzeć na szeroki zakres zagadnień, że agencja stoi, współpracy z nami w celu omówienia tego, co można było zrobić inaczej lub lepiej, a także współpracy z klientem, więc każdy jest w pokoju stara się poprawić produktu i myślę, że to zapewnia lepsze wyniki dla wszystkich stron.”
Peter Horgan, dyrektor zarządzający, OMD Australia

Transkrypcja wideo
“Myślę, że miejscem wyjścia dla solidnej umowy o wynagrodzeniu jest dobrze zdefiniowany zakres prac. Pracowaliśmy z TrinityP3 nad trzema klientami i trzema ofertami wynagrodzeń i za każdym razem mamy bardzo dobrze zdefiniowany zakres pracy, co oznacza, że wiemy dokładnie, jakie usługi świadczymy i ile pracy jest zatrudnionych do wykonania tej pracy i okazuje się, że skorzystało to na relacji z klientem agenta, ponieważ nie ma wątpliwości, że jesteśmy rzeczywiście sprawiedliwie opłacani za pracę, która jest dostarczana.
Teraz myślę, że jest to podejście, które jest naprawdę ważne nie tylko dla agencji, ale także dla relacji z klientem. Myślę, że tam, gdzie nie ma jasnego zakresu pracy uzgodnionego z góry, zawsze jest to obrzydliwe uczucie po dwunastu miesiącach, że rzeczywiście wydałeś więcej pracy, a następnie otrzymałeś wynagrodzenie i to stawia trochę napięcia w związku i najlepszy sposób na przezwyciężenie tego jest rzeczywiście siadanie i definiowanie tego zakresu pracy z góry.”
Mark Green, założyciel, Małpy

“Znam Darrena Woolleya od wielu lat i jestem w wielu procesach trinityp3. Są niesamowicie uczciwi, wręczani, dokładni i profesjonalni w swoim podejściu. Wyznaczają one bardzo wysoki standard.”
Simon Rutherford, dyrektor generalny Slingshot

“W naszych kontaktach z Darrenem uznaliśmy go za uczciwego i sprawiedliwego zarówno dla agencji, jak i dla klienta. Oprócz tego przekazał nam informacje zwrotne, które poprawiły sposób, w jaki pozycjonujemy TMS zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów.”
Andrew Lamb, dyrektor zarządzający, TMS

“Z punktu widzenia agencji często istnieje pewien stopień cynizmu na temat roli “pośrednika”. Jednak TrinityP3 rzeczywiście orientują się w opłacalnych z handlowego punktu widzenia rozwiązaniach dla zrównoważonych klientów i partnerstw agencyjnych. Skupiają się na uzyskaniu właściwych relacji, właściwych ludzi i właściwych warunków. Są wystarczająco mądrzy, aby wiedzieć, że jeśli wszystkie te składniki nie są martwe prawo, to partnerstwo jest skazane od samego początku.”
Paul Williams, dyrektor generalny grupy Belgiovane Williams Mackay

 

Transkrypcja wideo:
“Właśnie przeszedłem przez proces pitch z TrinityP3 i był to naprawdę dobry proces i najlepszy sposób na opisanie go jest solidny i prawdopodobnie niezwykły sposób opisywania było to, że były dobre maniery w całym procesie.
Wszyscy czuli, że są uczciwie rozmawiane, komunikowane, gdy kwestie muszą być przekazywane i było poczucie sprawiedliwości, że myślałem, że usunięte wszelkie potrzeby, aby zrobić wszystko, ale po prostu zaatakować problem i rzucić się całkowicie na boisko.
on klient nie był trzymany na długość broni, nie było intymności w procesie i myślę, że zdolność do poznania klienta i to jest kluczowa rzecz. Jeśli można dobrze odczytać klienta i nie czuć, że nie ma zakłóceń i nie czują, że istnieje niewielka odległość.
Nigdy nie dostaniesz rezultatu, który chcesz, ponieważ nie otrzymujesz dobrej ekspozycji. Podobał mi się więc proces TrinityP3 i chętnie zrobiłbym to jeszcze raz i myślę, że jest to model, jak rozbić dla biznesu w tym nowym wieku i poleciłbym je.”
Sean Cummins, dyrektor wykonawczy, CumminsRoss

 

Transkrypcja wideo
“Pracowaliśmy z chłopakami w TrinityP3 na kilku boiskach i procesach, a dla nas to zawsze było fantastyczne.
Jedną z rzeczy, które znajduję na boiskach, które działają przeciwko dobrym agencjom, jest to, że mogą stać się jak zaaranżowane wesela, nie dostaniesz się pod skórę klienta, klient nie rozumie, co agencja może zaoferować i jakość ludzi.
Proces, który TrinityP3 wprowadza w życie, zmusza, że dzieje się to poprzez warsztaty i wysoki poziom zaangażowania, więc dla nas zawsze wchodzimy w to z większym poczuciem pewności siebie, ponieważ agencje nie mogą ukryć się za bębnem hype, jesteś tym, kim jesteś w pokoju przez pół dnia lub przez warsztat strategiczny , i w tym procesie dobre agencje wygra więcej razy niż przegrywają, więc jesteśmy pod wieloma względami entuzjastycznie nastawieni, gdy TrinityP3 są rzeczywiście zaangażowane w boisko, zamiast myśleć w inny sposób.
Myślę, że prowadzą go bardzo dobrze, wygraliśmy kilka boisk przez TrinityP3, straciliśmy trochę przez TrinityP3, ale zawsze wychodziliśmy na koniec myśląc, że to działa dobrze, że mieliśmy realną szansę, aby postawić naszą najlepszą stopę do przodu i że klient podjął ważną i dobrze przemyślane przez decyzję.”
Andy Pontin, dyrektor generalny, Clemenger BBDO Australia

 

Transkrypcja wideo
“Byłem już przez proces boiska z TrinityP3 dwa razy. Po raz pierwszy był dla Vodafone, gdzie nie udało nam się, choć dotarliśmy do końcowych etapów, a ostatnio udało nam się na przegląd iag boiska.
Oczywiście pracowałem z wieloma konsultantami i przechodziłem przez różne sposoby prowadzenia boisk przez klientów. I think of all the processes we’ve been through the TrinityP3 process thus far has certainly been the most rigorous, I think its fair to say and the most complete pitch process we’ve been through and why I think its good, because I’m trying to see it from both sides.
Po stronie agencji, jak gdybym był klientem, w którą stronę chciałbym iść? Co jest dobre w tym jest naprawdę dostać się do dna agencji spowodować jej nie tylko o dym i lustra końcowego polerowane prezentacji.
Widzisz dynamikę zespołu, z którym będziesz pracować i bardzo trudno jest to opanować, gdy dosłownie spędzasz intensywny dzień z tym klientem. Więc z punktu widzenia klientów, wiesz, że widzisz myślenie, ale masz poczucie chemii i masz poczucie dynamiki między zespołem a dobrymi klientami bardzo szybko wąchać te agencje udając, że są prawdziwe.”
Paul Bradbury, dyrektor generalny, Whybin/TBWA/Tequila

Transkrypcja wideo
“Myślę, że TrinityP3 jest inny i lepszy, to fakt, że wybierają wspaniałych ludzi i mają świetny proces.
Więc ludzie pracujący dla TrinityP3 są profesjonalni, pochodzą z blue-chip marketingu środowisk i co szczególnie doceniam jest fakt, że są one obiektywne w procesie, a to oznacza, że nie przynoszą podmiotowości do podejmowania decyzji, które pozwala się pomylić.
Musisz samodzielnie wypracować opinie klientów. Proces mądry Myślę, że proces dwuetapowy przechodzą, gdzie po pierwsze przejść przez warsztat przed faktycznie rozwija pracy twórczej jest nieoceniony, zarówno z punktu widzenia agencji i klienta, ponieważ można zobaczyć nas pracuje jako zespół, i widząc nas za to, kim naprawdę jesteśmy i widząc dynamikę między różnymi członkami personelu , a nie etap zarządzania wszystkim, więc jest to o wiele bardziej realistyczna ocena potencjalnych relacji roboczych, które uważamy za bardziej narażone na działanie.
Jon McKie, dyrektor zarządzający, 303