Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Referencje

Zadowolenie klienta jest ostatecznym celem każdego projektu. Poniżej znajdują się tylko niektóre z rzeczy, które klienci mieli do powiedzenia na temat pracy z TrinityP3. A ponieważ pozytywne relacje z klientami i agencjami są integralną częścią tego, co robimy, upewnij się, że odwiedzasz również naszą stronę Referencje Agencji.

“W poszukiwaniu agencji, która pomoże nam odświeżyć markę i stworzyć większą świadomość naszego celu w społeczności, byliśmy pewni, że chcemy agencji, która będzie tak samo pasjonująca naszą misją, jak my. David i jego zespół w TrinityP3 przedstawili nam kilka doskonałych agencji, które pasjonowały się naszą misją, która utrudniła nam podjęcie decyzji. Proces, przez który nas przeszli, był rygorystyczny, ale zawsze angażujący, a wraz z ich wsparciem i radą dał naszym zespołom pewność, że nasz wybór był właściwy.”

Gordon Botwright, dyrektor generalny St John Ambulance Victoria

 

“Zaangażowaliśmy TrinityP3 do zarządzania naszym kreatywnym przetargiem i do przedstawienia komercyjnej oceny naszych relacji z agencjami medialnymi, a oni więcej niż zrealizowali na obu. Poziom talentu na naszej ewentualnej liście agencji sprawił, że trudno było wybrać, ale zespół TrinityP3 był zawsze tam z solidnymi, niezależnymi poradami, aby upewnić się, że skończyliśmy z najlepiej dopasowanym partnerem. Poziom wiedzy finansowej i branżowej, jaki wnieśli do oceny handlowej, był nieoceniony.”

Deborah Woodford, kierownik działu marketingu, Credit Union Australia Limited

 

“Zespół TrinityP3 zarządzał naszym procesem przetargowym dla mediów od początku do końca z wiedzą i wydajnością. Ich wiedza branżowa, spostrzeżenia finansowe i narzędzia porównawcze dodawały wartości na każdym etapie, a wynik był dokładnie odpowiedni dla marki i biznesu Aussie.”

David Smith, dyrektor ds.

 

“TrinityP3 były prawdziwym strategicznym partnerem marketingowym dla transformacji naszej agencji kreatywnej i zapewnienia dostosowania strategii marketingowej do możliwości dostawy. Przeszliśmy od ponad stu punktów zakupu i ograniczonego zarządzania marką do holistycznego podejścia z silnym nadzorem.”

Anita Head, Dyrektor, Marketing, Uniwersytet w Adelajdzie

 

“Podjęcie jakiegokolwiek procesu udzielania zamówień na dużą skalę w środowisku uniwersyteckim jest niezwykle złożoną i czasochłonną sprawą. Ważne jest również, abyś to dobrze, jak jesteś w lewo, aby żyć z tymi decyzjami i pracować z nowymi partnerami przez wiele lat.

Nawiązaliśmy współpracę z TrinityP3, aby uprościć kompleks i pomóc nam odkryć szeroki wachlarz kombinacji agencji, aby znaleźć idealne dopasowanie do naszych potrzeb. Szukaliśmy nowej rasy kreatywnych i medialnych partnerów agencji, które mogłyby pomóc nam przejść od lokalnej strategii marketingowej do globalnej strategii marketingowej. Potrzebowaliśmy agencji, które były oparte na danych, zorientowane na klienta i cyfrowe. Agencje, które ciągną nas do przodu i prowadzą nas do nowej ery marketingu.

Od początkowych spotkań i warsztatów, do ostatniej prezentacji boiska i ostatnich rozmów zamknięcia, Nathan, David, Anita z Trinity P3 dostarczane na każdym kroku. Byli bardzo profesjonalni, kompetentni i pomocni. Jesteśmy zachwyceni wynikiem i cieszymy się na współpracę z naszymi nowymi partnerami, którzy wyruszają na naszą nową globalną misję. Nie wahałbym się polecić lub ponownie skorzystać z zespołu TrinityP3.”

Ty Hayes, dyrektor marketingu, Curtin University

 

“Wraz z przejściem naszej firmy na nową własność nadszedł czas na przegląd naszej sieci partnerskiej. Z tak kultowych marek jak Vegemite i Bega w stajni, konieczne było, że użyliśmy najlepszego w swojej klasie dostawcy, który traktuje nasze boisko z wysokim poziomem profesjonalizmu, poufności i szacunku.
Zaangażowaliśmy Davida i zespół TrinityP3, aby rzucić wyzwanie naszemu myśleniu z zróżnicowaną grupą agencji w ramach boiska. Po zanurzeniu się w naszej działalności, naszych markach, zasadach marketingowych i kulturze zespołu, David przedstawił nam grupę agencji, które pasowały do briefu na różne sposoby.
Następnie przeszliśmy przez proces, który obejmował chemię, warsztaty strategiczne i ostatecznie kreatywne prezentacje z Davidem, prowadząc i wyzywają nas po drodze, aby upewnić się, że pozostaniemy wierni naszemu briefowi. Efekt końcowy – agencja, która rzuca nam wyzwanie unikalnymi pomysłami, fantastycznym myśleniem strategicznym i skupieniem się na rzeczach, które są najważniejsze dla naszej firmy. Nie mogłem być bardziej zadowolony z procesu, który TrinityP3 prowadził dla naszego zespołu w Bega i gorąco polecam Davida i zespół, gdy myślisz o podejmowaniu kluczowej decyzji o wyborze partnerów dla twojego zespołu marketingowego.”

Ben Hill, marketing, innovation & corporate affairs director w: Bega

 

“Współpracowaliśmy z TrinityP3, aby określić zmieniające się potrzeby naszego marketingu i nasze wymagania wobec naszych agencji. Następnie udało im się zaprojektować dla nas szereg modeli dyżurów agencji dostępnych dla nas w oparciu o ich bogate globalne doświadczenie w branży, które moglibyśmy omówić i rozważyć. Wylądowaliśmy na rozwiązaniu firmy holdingowej, które pomogłoby w przyszłości udowodnić nasze potrzeby i sprostać naszym wyzwaniom geograficznym. TrinityP3 następnie pomógł nam przejść na rynek, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie odpowiednie do celu. Ich wiedza branżowa, wiedza rynkowa i profesjonalizm sprawiły, że byliśmy w stanie to osiągnąć przy minimalnych zakłóceniach. Polecam zespół TrinityP3 dla każdego marketera, który chce zoptymalizować swój dyżur agencyjny, aby sprostać ich obecnym i przyszłym potrzebom marketingowym.”

Nichole Banks, General Manager, Marketing & Brand w Bankwest

 


“Zaangażowaliśmy TrinityP3, aby pomóc nam poruszać się po naszej grupie przeglądu mediów i bardzo skorzystał z doświadczenia i zaradności zespołu. Z pięciu wiodących australijskich marek detalicznych uczestniczących w przeglądzie, TrinityP3 opracowała indywidualne podejście obejmujące nasze potrzeby i potrzeby. TrinityP3 byli gorliwi w przeglądzie procesu z zespołem, aby upewnić się, że wszystkie bazy zostały pokryte i że rozumiemy przyczyny każdego kroku. Kilka bardzo długich dni zostały wprowadzone w terminy zbliżały się, a TrinityP3 były niestrudzone w ich zaangażowanie i bezcenne w ich wskazówek. W przyszłości, jeśli będziemy potrzebować pomocy w doradztwie marketingowym, cieszymy się, że David i zespół znajdują się w naszym kącie.”

Krishnan Vimal, GM zamówień, Steinhoff Pepkor

 

“Chciałem podziękować w imieniu Harris Scarfe za bardzo profesjonalną pracę, którą wykonałeś, prowadząc nas przez nasz proces oceny i przeglądu agencji medialnych, w złożonych okolicznościach.
To fantastyczna reklama TrinityP3, którą dotarliśmy tam, tak szybko, jak to zrobiliśmy, z tak jasnym i prostym wynikiem na koniec dnia. Osobiście, to była przyjemność do czynienia z tobą.”

Simon Burrett, dyrektor generalny, marketing, Harris Scarfe

 

“David i zespół dodali sprawdzoną wartość do procesu selekcji agencji dzięki dogłębnemu doświadczeniu w branży i podejściu opartemu na wynikach. Trinity P3 były bardzo profesjonalne i uspokajające w złożonym i biznesowym procesie krytycznym”
Adam Jackson, DYREKTOR MARKETINGU ANZ, Subway

 


“Zaangażowaliśmy TrinityP3 w zdolność konsultacyjną do umownej i finansowej oceny naszych obecnych relacji z kluczowym dostawcą marketingu. Proces, obsługa, obiektywizm i jakość otrzymanych porad były wyjątkowe i postawiły nas w celu zapewnienia znacznie lepszej wydajności i wartości. Nie zawahałbym się polecić TrinityP3”
Toby McKinnon, GM Marketing, Bank of Queensland

 

Zespół TrinityP3 dostarczył nieocenionego wglądu w branżę i strategicznego rozważenia w procesie przeglądu naszych danych i cyfrowej strategii inwestycyjnej. To właśnie ta wiedza i porady pozwoliły nam szybko zidentyfikować możliwości i wymagania, których potrzebowaliśmy, aby móc iść naprzód. Chętnie współpracujemy z TrinityP3 w celu uzyskania ich porady i wiedzy przy rozważaniu przyszłych możliwości marketingowych.”
Mark Hassell, Chief Customer Office w: Virgin Australia

 

Z content marketingu coraz ważniejszym elementem programu marketingowego VisitCanberra, ważne jest, że jesteśmy wyposażeni i zorganizowani, aby skutecznie zarządzać naszymi wysiłkami. VisitCanberra zaangażowała TrinityP3 do przeprowadzenia przeglądu naszego ekosystemu marketingu treści, przyglądającego się kluczowym aspektom naszych ludzi, procesów, technologii i kultury. Anton i jego zespół mieli przyjemność pracować, a ich zalecenia pomogą nam zapewnić, że jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia naszych celów komercyjnych.”
Kelly Ryan, Group Marketing Manager w VisitCanberra

 

Simplot Australia zwróciła się do TrinityP3 o prowadzenie procesu przeglądu agencji kreatywnej w celu stworzenia
najlepszej drogi do przodu dla naszych marek w tym kluczowym obszarze marketingu.
Poprzez różne wyzwania po drodze, TrinityP3 zawsze był pod ręką z porad ekspertów, opinii i analizy opartej na danych. Dokładność ich podejścia pozwoliła nam zdobyć zaufanie do naszego wyboru. Zespół wykroczył ponad swoje wsparcie dla naszych marketerów i interesariuszy zajmujących się zamówieniami, a także w zarządzaniu projektem jako całością. W związku z tym wartość wygenerowana dla Simplot poprzez udział w TrinityP3 była znacząca. Nie wahałbym się polecić TrinityP3 jako liderów rynku w tej dziedzinie.”
Suzanne Harman, GM Marketing & Frozen Foods w: Simplot Australia

 

Firma Mitsubishi Motors Australia Limited została poproszona przez globalne biuro MMC o przystąpienie do procesu przeglądu agencji kreatywnej, który był dokładny i obiektywny w swoim podejściu.
Profesjonalne i dobrze zarządzane podejście Trinity P3 krok po kroku było nieocenione w osiąganiu tych kluczowych wymagań.”
Darrell Jacobs, kierownik marketingu w Mitsubishi

 

“W obliczu coraz bardziej rozdrobnionych i złożonych struktur agencji, Honda zaangażowała Trinity P3 do przeprowadzenia przeglądu naszego partnera medialnego; który obejmował również ocenę ogólnego stanu zdrowia naszego klienta / media / twórczych relacji. Trinity P3 były w stanie dostarczyć silny wgląd w naszym obecnym stanie, i co ważne, solidne zalecenia ukierunkowane na poprawę wydajności i skuteczności. Biorąc pod uwagę, że analiza opierała się na doświadczeniu funkcjonalnym i obiektywizmie, jesteśmy przekonani, że w rezultacie nasza działalność będzie silniejsza.”
Scott McGregor, GM customer & communications w: Honda

 


“Od ponad dwudziestu lat jestem zaangażowany w wybór partnerów agencyjnych i jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu i uczciwości, jaką wykazał TrinityP3 podczas naszego niedawnego skoku. Poprowadzili nas przez rygorystyczny, holistyczny proces i okazali się nieocenionym źródłem porad dla siebie i mojego zespołu. TrinityP3 przyniósł wielki zwrot z inwestycji na Uniwersytecie Monash.”
Margot Burke, CMO na Uniwersytecie Monash

 

“Zaangażowaliśmy Trinity P3, aby pomóc w powrocie do zarządzania klientami “na dobrej drodze”. Mimo, że jesteśmy dumni z bycia zorientowanym na klienta, wpadliśmy w silos oparty na widoku wszystkich punktów styczności klienta. Trinity P3 zaangażowała się, aby pomóc nam w obsłudze agencji najlepszych praktyk, wewnętrznych ustaleniach roboczych i kompleksowym zarządzaniu klientami. Proces ten dał nam doskonałą okazję do wstrzymania się, a następnie odświeżenia naszych strategii przejścia na rynek. Trinity P3 odegrały kluczową rolę w zebraniu wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych stron i coachingu nas do wyniku najlepszych praktyk, które były odpowiednie do naszego celu. W trakcie całego procesu Trinity P3 demonstrowała swoją szeroką wiedzę, przywództwo i krytyczne możliwości planowania.”
David Scribner, dyrektor generalny Virgin Mobile Australia

 

“Współpraca z TrinityP3 nad przeglądem projektu naszej struktury i funkcji marketingu grupowego zapewniła nowy punkt widzenia, o czym świadczyło ich bogate doświadczenie rynkowe zarówno w regionie APAC, jak i na świecie. Zapewniły one szczegółowe ramy identyfikacji strategicznych czynników, a następnie proces specjalnie przydzielania zasobów niezbędnych do skutecznego zaspokojenia zarówno natychmiastowych, jak i długoterminowych potrzeb banku w zakresie marketingu grupowego.”
Louise Eyres, Grupa GM Marketing, ANZ

 

“Pracowałem z Trinity P3 nad wieloma projektami na przestrzeni lat zarówno jako klient; a ostatnio po stronie agencji ogrodzenia. We wszystkich projektach były wspaniałe do czynienia. Ich doświadczenie, wiedza i wsparcie w prowadzeniu klientów przez proces boiska nie ma sobie równych; a ich profesjonalne i uczciwe kontakty z agencjami są dobrze przestrzegane. Wspaniale jest widzieć, jak Trinity P3 inwestuje w doświadczone i profesjonalne talenty, takie jak David Angell i Annette Sharp, które wnoszą cenną wiedzę, doświadczenie i wiedzę agencji do TrinityP3 i ich klientów.”
Nickie Scriven, dyrektor generalny Australia, ZenithOptimedia na całym świecie

 

“TrinityP3 przyniósł cenną wiedzę rynkową i specjalistyczne doświadczenie w naszym projekcie agencji medialnej. Ich praca wywnieszczyła znaczącą wartość dla Officeworks i pomogła nam w realizacji silnego i lepszego wyniku biznesowego.”
Karl Winther, GM Marketing w: Officeworks

 

“Zaangażowaliśmy TrinityP3 do przeprowadzenia szeroko zakrojonej oceny naszej obecnej działalności agencji medialnej, produktu i procesu, wydajności, wynagrodzenia i struktury kontraktów. Prace, które otrzymaliśmy – zarówno sprawozdanie, jak i szczegółowa dyskusja nad tym sprawozdaniem – były bardzo profesjonalne, całkowicie obiektywne i niezwykle szczegółowe. TrinityP3 dostarczyło dogłębnego doświadczenia i wiedzy, która przyniosła prawdziwą wartość mojej firmie; Nie posiadamy żadnych recenzji w języku: jesteście w stanie nie polecać.”
Jamie McDougall, Global Head Media Strategy, Michael Hill Jewellers

 

Opinie z firmy były przytłaczające pozytywne, szczególnie wokół struktury i profesjonalizmu pod warunkiem, że nas. Chciałbym pracować z tobą ponownie.
Ponieważ nasz biznes po raz pierwszy rozpoczął taką podróż, to było pocieszające, że twój zespół zrozumiał nasze wyzwania z góry i zapewnił nam pomoc i profesjonalizm, aby zapewnić nam możliwość podejmowania świadomych decyzji.
James Reilly, Creative & Project Marketing Director, Sprzedaż samochodów

 

“Darren i jego zespół Trinity P3 pomogli Tourism New Zealand w benchmarku i wynegocjowali naszą globalną agencję medialną i koszty produkcji na 9 rynkach. Nie mogę mówić wystarczająco dużo o wiedzy i usługach, które świadczą. Pracowali oni nad osiągnięciem rezultatu, który zachował ważne relacje, zapewniając jednocześnie znaczne oszczędności finansowe dla organizacji. Trinity P3 powinna być częścią każdego zestawu narzędzi Dyrektorów Marketingu w prowadzeniu skutecznych relacji agencyjnych.”
Andrew Fraser, dyrektor marketingu, Turystyka Nowa Zelandia

 


Kevin Lillie, kierownik działu marketingu, Honda Australia


Mark Liversidge, dyrektor marketingu, CSL Hong Kong

“Dziękuję za nieocenioną rolę, jaką odegrałeś! To był najlepszy proces boiska, w którym brałem udział i mnóstwo zabawy.”
Brad Cook, Dyrektor Marketingu ANZ, Fonterra Brands Australia

 

 

“TrinityP3 są bardzo profesjonalne i otwarte. Mamy z nimi świetne relacje i wniesiemy wartość dodaną do mojej firmy. Zdecydowanie polecam.”
Michelle Havas, Marketing Communications & Capability Manager, Diageo

 

 

 


Dave Hunt, Executive GM, Marketing & Alliances, IAG

“Wyznaczyliśmy TrinityP3, aby pomóc nam usprawnić procesy w sales & marketing, aby pomóc nam pracować bardziej efektywnie jako spójna jednostka, a także poprawić niektóre relacje z naszymi zainteresowanymi stronami. Wybraliśmy TrinityP3, ponieważ mają doświadczenie w pracy z zespołami marketingowymi. Szybko pomogli nam zdiagnozować prąd i pomogli nam opracować plan zmian, w tym zidentyfikować kluczowe platformy zmian. Zajęło to dość złożoną sytuację i pomogło nam poczuć, że zmiana była w stanie, wiedząc, na czym się skupić. Dodali ogromną wartość i był to bardzo wartościowy proces.”
Tina Fisher, Dyrektor Generalny, Sales & Marketing, Instytut Biegłych Księgowych

 


Lisa Bora, dyrektor marketingu,


Rob Moore, Marketing Manager, Roadshow Films

“Ostatnio współpracowaliśmy z TrinityP3 przy wielu opiniach agencji. Wybraliśmy TrinityP3, aby ułatwić ten proces ze względu na kaliber ich ludzi i ich udokumentowane osiągnięcia w nadzorowaniu tego, co często może być trudnym i niezwykle czasochłonnym procesem. TrinityP3 zrobić znacznie więcej niż tylko zarządzanie procesem. Ich gotowość do wykraczania poza i w stosownych przypadkach do oferowania porad & sugestii, abyśmy mogli sprostać naszym agresywnym harmonogramom, odegrała ważną rolę w realizacji procesu, który został doceniony przez naszych wewnętrznych interesariuszy i zaangażowane agencje.”
John Lewis, Kierownik Usług Marketingowych, IAG

 


Lindy Hickey, kierownik marketingu, Cerebos

“St Vincent de Paul Society zachowało Trinity P3, aby pomóc w powołaniu nowej agencji kreatywnej. Dzięki bardzo złożonej strukturze sfederowanej i zdecentralizowanemu podejmowaniu decyzji, poprzednie procesy skoku były bardzo długie i czasochłonne dla Towarzystwa. Jeszcze zanim zostali formalnie mianowani, Trinity P3 udzieliła doskonałych rad na temat najlepszego sposobu podejścia i uproszczenia procesu. Z natury zrozumieli złożoność sektora NFP i jak ważne jest, aby kupić zarówno od zainteresowanych stron opłacanych, jak i wolontariuszy. Trinity P3 dosłownie poprowadził proces od pracy z St Vincent de Paul Society na początkowe wyszukiwanie rynku, pomoc w planowaniu procesu przetargowego, rozwoju karty wyników, shortlisting, a następnie ostatecznego analizy porównawczej finansowej. Wszystkie państwa były pod ogromnym wrażeniem poziomu świadczonych usług. Z punktu widzenia ryzyka bardzo pocieszające dla wewnętrznych zainteresowanych stron było to, że decyzja została podjęta w tak otwarty i przejrzysty sposób. Ogromną korzyścią było porównanie finansowe, które często jest tam, gdzie my jako wewnętrzne zespoły marketingowe zostajemy cofnięci. Trinity P3 poprowadziła nas przez ten proces, wynegocjowała w naszym imieniu i współpracowała z nami przy finalizacji umowy agencyjnych. Nie wahalibyśmy się wyznaczyć Trójcy na podobny proces w przyszłości”.
Julie McDonald, Dyrektor Generalny, Fundraising & Communications, St Vincent de Paul Society NSW

 

“Wybraliśmy TrinityP3 w wyniku badania rfp dla globalnego badania porównawczego opłat agencyjnych opartych na produkcji. Naszym celem było znalezienie zasobu o globalnych możliwościach, solidnego zrozumienia branży i zrównoważonego punktu widzenia agencji/ klienta. Darren i zespół przedstawili dokładną propozycję, rozsądną opłatę i zakończyli projekt na czas i w ramach budżetu. (I korzyść frędzla – był wspaniały do pracy). Praca jest nieocenionym narzędziem referencyjnym, a Darren i zespół udowodnili, że są nieocenionym zasobem. Gdybym miał to zrobić od nowa, wybrałbym TrinityP3 w mgnieniu oka. Ogromne kciuki w górę, mocna rekomendacja.”
Debra Giampoli, dyrektor, Global Strategic Agency Relations, Mondelez International

 

“Niedawno zaangażowaliśmy TrinityP3 do przeglądu dużego projektu cyfrowego, aby pomóc nam określić optymalne koszty i zasoby agencji niezbędne do jego dostarczenia. Dzięki ścisłej współpracy z agencją i szczegółowej ocenie rynku proponowanych kosztów, TrinityP3 było w stanie ułatwić znaczne obniżenie kosztów według wstępnych szacunków. Ich wspólne podejście do agencji umożliwiło otwarte i przejrzyste rozmowy między wszystkimi stronami, przy jednoczesnym zachowaniu większej odpowiedzialności procesu – ostatecznie doprowadziło to do porozumienia, z których wszyscy byliśmy zadowoleni. Ocena projektu przez stronę trzecią była również cennym atutem z wewnętrznego punktu widzenia i będziemy chcieli zrobić więcej w naszych przyszłych projektach.”
Tammi Luiker, kierownik działu digital, TAL Direct

 

“To była przyjemność z zespołem od początku do końca, i cieszymy się na współpracę z tobą ponownie w przyszłości.”
Rob Moore, Digital Marketing Manager, Village Roadshow

 

 

“Bardzo zadowolony z usług, porad i wartości, które otrzymaliśmy dzięki naszej ofercie medialnej.”
David Joseph, Kierownik Kampanii Krajowej, Służba Krwi Czerwonego Krzyża

 

 

“Znalazłem zespół w TrinityP3 za najlepszy w tej dziedzinie, niezwykle pomocny i szeroki zakres doświadczeń w marketingu i zarządzaniu dostawcami. Uważam, że TP3 jest najlepszy w terenie.”
Amanda Connors, dyrektor marketingu, API-Priceline

 

“To było moje pierwsze doświadczenie w pracy z TP3 i było pozytywne. P3 były pomocne, kompetentne i proces był gładki, z pożądanymi rezultatami. Chętnie z nimi znów będę pracował.”
Mario Curtis, Dyrektor Handlowy Grupy, Marketing Korporacyjny, Singtel Optus

 

“To zadanie było trudne do wykonania i Mahesh wykonał bardzo dobrą robotę, dokuczając kluczowym kwestiom i obszarom różnicy w propozycjach, aby umożliwić nam określenie różnicy w cenie. Jego raport pozwolił nam zmienić rekomendację preferowanych zwolenników, wierzymy, że zapewni nam to najlepszy wynik dla tego RFT.”
Vanessa Wilson, kierownik projektu bezpieczeństwa drogowego, NSW RTA

 

“Proces TrinityP3 oznaczał, że postępowaliśmy zgodnie z solidnym procesem, który był sprawiedliwy dla agencji i zapewnił odpowiedni wynik. I na uczciwej i przejrzystej podstawie wynagrodzenia, zarówno za ich opłaty i bieżących kosztów agencji. Znają rynek, znają właściwe pytania i mają dobry proces. Wykorzystaliśmy TrinityP3 do dwóch dużych i dwóch mniejszych recenzji agencji – mogą one dostosować się do odpowiedniego poziomu wysiłku i złożoności. Zapewniają one również ekspert banku wiedzy, aby pomóc własnej funkcji zamówień publicznych, i w najładniejszy możliwy sposób pomóc kierować starszych decydentów poprzez trudny proces. TrinityP3 jest cennym czynnikiem przyczyniającym się do podejmowania decyzji handlowych medibanku.”
Stephen Mildred, kierownik działu strategii marketingowej & planowania, Medibank

 

“Zaangażowanie TrinityP3 dodało procesowi wymiaru rygoru i niezależności. Dzięki temu możemy dostosować proces, który najlepiej odpowiada naszej organizacji, zapewniając, że najlepsza i najzdolniejsza agencja wygra konto.”
Andrew Branwhite, szef marki, Vodafone

 

“Ze wszystkich konsultantów zaangażowanych przez Trinity P3 – Mahesh Enjeti wykazał się krytycznym wglądem i wiedzą. Jego dbałość o szczegóły zapewniła nam zaufanie do jego zaleceń.”
Radhika Ram Tevita, Kierownik Projektu – Relacje marketingowe, Singtel Optus

 

“Uniwersytet jest bardzo zadowolony z wkładu Pam w ten projekt. Jej rady były bezcenne, a jej wkład znaczący, a ona jest bardzo łatwa do pracy. Doszedłem do punktu, w którym nie wyobrażam sobie kontynuowania przez resztę drogi bez niej, więc trzymaliśmy ją do pracy z nami poprzez negocjacje i etapy. Nie była to nasza pierwotna intencja, ale wyraźnie widzimy w tym wartość. Ona jest świetna, a jej pieniądze były bardzo dobrze wydane.”
Eveline Van’t Foort, Kierownik Reklamy – Marketing & Communications, Uniwersytet w Melbourne

 

“Bardzo pod wrażeniem, po prostu cieszę się, że jestem teraz po stronie klienta, a nie po stronie agencji!”
Brett Davis, kierownik, Communications Branch, NSW Office of State Revenue

 

“Bardzo dobre i bardzo dobre wskazówki.”
Ian Johnston, Dyrektor Marketingu Terytorialnego i Wydarzeń, Armia Zbawienia

 

“Mahesh zapewnił doskonałą wartość dodaną dla rozwoju naszego przetargu na śledzenie kampanii. Jego uwagi i dodatki, które pomogły nam w dostosowaniu zakresu prac i celów kampanii, zostały na miejscu i pokazały, że dobrze rozumieją naszą obecną sytuację. Sposób, w jaki RFT został już spreparowany, z pewnością umieści nas w fotelu pudełkowym z naszymi ofertami i powinien zapewnić nam naprawdę wysoki wskaźnik odpowiedzi od zainteresowanych stron. On naprawdę zna swoje rzeczy i była absolutną radością współpracować. Dziękuję.”
Vanessa Wilson, kierownik projektu bezpieczeństwa drogowego, NSW RTA

 

“Stephen wykazał się silną wiedzą na temat rynku i poświęcił czas na zrozumienie moich specyficznych potrzeb biznesowych.”
Toby Dewar, National Media & Sponsoring Manager, McDonalds

 


A ponieważ pozytywne relacje z klientami i agencjami są integralną częścią tego, co robimy, upewnij się, że odwiedzasz również naszą stronę Referencje Agencji.