Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Technologia cyfrowa i technologiczna

(Jak zapewnić inwestycje w technologię cyfrową przynosi obiecane wyniki)

Technologia rewolucjonizuje praktyki marketingowe i marketingowe. Technologia cyfrowa jest dziś podstawą procesu marketingowego. Zautomatyzowany marketing, platformy zarządzania danymi, platformy zarządzania relacjami z klientami, platformy po stronie popytu, zakup programowy, systemy zarządzania treścią, zarządzanie zasobami cyfrowymi i wiele więcej. Do tego dochodzi nowe innowacje i coraz więcej opcji technologicznych każdego dnia.

Jest niezwykle złożony, wysoce techniczny i specjalistyczny. Plus są to duże przedmioty bilet biorąc ogromny kęs z budżetu CapEx. W związku z tym uzyskanie niezależności, doradztwo oparte na technologii marketingowej staje się niezbędne. Niezależnie od tego, czy dopiero opracowujesz swoją strategię technologiczną, czy przeglądasz swój starszy stos technologii w celu optymalizacji wydajności, możemy pomóc w maksymalizacji wydajności inwestycji technologicznych.

1. Przegląd transformacji technologii cyfrowej i technologicznej

(Jak niezależnie przejrzeć strategię transformacji cyfrowej i postęp)

Planujesz lub rozwijasz swoją strategię transformacji technologii? A może przegląd istniejącej implementacji technologii? Czy jesteś rozczarowany swoimi wynikami do tej pory i zastanawiasz się, czy podążasz właściwą ścieżką? Technologia i transformacje cyfrowe są tak samo o kulturze, strategii i strukturze, jak są one o technologii.

Współpracujemy z naszymi klientami i ich partnerami technologicznymi wewnętrznie i zewnętrznie, aby dokonać przeglądu strategii transformacji i zapewnić, że sukces jest jasno określony i dostosowany do ogólnych celów biznesowych i marketingowych. Identyfikujemy wszelkie kwestie i rozważania, które być może zostały pominięte i przedstawiamy całkowicie niezależny pogląd – rzadki w tej kategorii – na najlepszą drogę naprzód. Czytaj więcej tutaj.

2. Rozwój przypadków biznesowych technologii

(Jak zbudować uzasadnienie biznesowe dla capex finansowania swoich potrzeb technologii marketingowych)

Planujesz zainwestować w rozwiązanie technologiczne? Próbujesz uzyskać zatwierdzenie budżetu CapEx dla inwestycji w technologię? Lub chcąc upewnić się, że przejrzał wszystkie opcje dostępne przed podjęciem pogrążyć? Większość inwestycji technologicznych to znaczące i znaczące wydatki w organizacji, dlatego chcesz to naprawić.

Wykorzystujemy naszą wiedzę branżową i procesy analizy porównawczej do opracowania modelu uzasadnienia biznesowego dla rozwiązania technologicznego, które chcesz zainwestować. W ramach tego procesu możemy również ocenić, czy rozwiązanie jest właściwym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb i możemy dostarczyć ilościowy raport na temat korzyści oczekiwanych przez inwestycje technologiczne. Czytaj więcej tutaj.

3. Wyszukiwanie dostawców technologii i/lub wybór

(Jak szukać i wybrać odpowiednie rozwiązanie technologiczne dla Swoich potrzeb)

Czy masz potrzebę technologii marketingowej? Albo mają potrzeby marketingowe, że technologia może rozwiązać? Czy jesteś zdezorientowany opcjami technologii? A może potrzebujesz porady na temat dostawców i dostępnych rozwiązań? Zespoły sprzedaży technologii zrobić świetną robotę przekonując, że mają idealne rozwiązanie.

Pomagamy znaleźć odpowiednich dostawców dla Twoich potrzeb technologicznych i zarządzać procesem, aby upewnić się, że jesteś w stanie podjąć i niezależnie świadomą decyzję o tym, co jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki temu procesowi zapewniamy specjalistyczną wiedzę i pomagamy uporządkować obietnice z realiami i implikacjami każdego rozwiązania, w tym zagadnieniami wdrożeniowymi. Czytaj więcej tutaj.

4. Ocena stosu technologii

(Jak dowiedzieć się, czy twój marketing, crm, dane, media i technologia reklamowa są odpowiednie do celu)

Czy pracujesz z starszą technologią? A może twój stos technologiczny ogranicza twoje możliwości? Lub nie masz pewności, jak zaktualizować lub ulepszyć istniejące zasoby technologiczne? Ponieważ marketerzy inwestują coraz więcej w platformy technologii marketingowych, pojawią się problemy wynikające ze starszych technologii oraz zmiany w wymaganiach i możliwościach technologicznych.

Sprawdzamy istniejące zasoby i wyniki technologiczne naszych klientów pod względem ich strategicznych wymagań oraz zapewniamy niezależne doradztwo i zalecenia dotyczące wszelkich problemów oraz określamy przyszłe wymagania i możliwości technologiczne. Stanowi to podstawę strategii transformacji technologii. Czytaj więcej tutaj.

5. Optymalizacja wydajności technologii

(Jak poprawić wydajność inwestycji w technologię marketingową)

Czy wdrożyłeś nową platformę technologii marketingowych? Lub odziedziczył platformę technologiczną i obawiają się, że nie nadaje się do celu? Czy jest to niedostarczeniu obiecanych wyników? Rozwiązania technologiczne są sprzedawane jako rozwiązania, ale w rzeczywistości są po prostu czynnikami umożliwiającymi, które wymagają odpowiednich okoliczności, aby zrealizować obietnicę.

Sprawdzamy obecną strukturę, zasoby i procesy naszych klientów, aby ustalić, czy technologia jest optymalnie wdrażana w organizacji i w kluczowych grupach interesariuszy. Dostarczamy szczegółowy raport na temat tego, co należy zrobić i zalecenia dotyczące kroków i zasobów niezbędnych do poprawy wydajności technologii, aby zapewnić pożądane rezultaty. Czytaj więcej tutaj.

Jesteśmy w stanie zbudować coś dla Ciebie.

Wszystkie nasze rozwiązania i usługi są zasadniczo dostosowane. Ale jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje konkretne wyzwanie, kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów o możliwości projektu na zamówienie.

  • Znajdź rozwiązanie dotyczące wydajności marketingowej tutaj
  • Znajdź Agency & Roster Solutions tutaj
  • Znajdź rozwiązania w zakresie wydajności multimediów tutaj
  • Tutaj znajdziesz rozwiązania w zakresie wdrażania i dostawy
  • Znajdź rozwiązania w zakresie zrównoważonego marketingu tutaj

Aby porozmawiać z prawdziwą osobą o czymkolwiek na tej stronie, skontaktuj się z nami.