Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Welcome to TrinityP3

Witaj na naszej stronie,

Jesteśmy TrinityP3 i zajmujemy się globalnym doradztwem marketingowym.

Od ponad dwóch dekad nieprzerwanie wspieramy naszych klientów w rozwiązywaniu złożonych wyzwań biznesowych. W naszej pracy udowadniamy, że nie wystarczy mieć wyłącznie opinię, jak to często zdarza się w relacjach konsultant-klient.
My proponujemy rozwiązania oparte na szczegółowej analizie dostępnych danych, na wiedzy wynikającej z naszego globalnego zasięgu i zespołu międzynarodowych specjalistów oraz koncentracji na końcowym rezultacie, który jest wynikiem przyjaznego i jednocześnie innowacyjnego podejścia.
Zapewniamy naszym klientom przewagę konkurencyjna zarządzając jednocześnie transformacją w szeroko rozumianym obszarze marketingu.

Skąd nazwa TrinityP3?

Zawiera się w niej unikalny charakter naszej oferty.

Trinity to odwieczna trójca: marketer, jego procurement i jego agencja.

  • Marketerzy i reklamodawcy (mimo niewielkich pozornie różnic mający kompatybilny wkład w rozwój biznesu)
  • Procurement i sourcing (to finanse i wszystkie osoby odpowiedzialne za poprawę wydajności biznesu)
  • Agencje i dostawcy usług marketingowych (ciągle rosnąca grupa tradycyjnych agencji, firm konsultingowych, dostawców mediów, firm mar-tech i ad-tech …)

P3 z kolei definiuje, co robimy i jak to robimy.

Trzy „P” to dla nas LUDZIE, CEL i PROCES. (PEOPLE, PURPOSE, PROCESS)
A dokładniej: wspieranie LUDZI w osiąganiu CELU komercyjnego poprzez PROCES twórczy.

Cel istnienia TrinityP3 jest jeden. Koncentrujemy się na poprawianiu wyników marketingowych każdej organizacji, która zdecyduje się na współprace z nami.

Generowanie zmiany może czasem oznaczać twórcze kwestionowanie normy i wartości w zespole marketingowym lub szerzej rozumianej organizacji. Prowadzimy naszych klientów w tej podróży, pomagając zespołowi marketingu znaleźć się w jak najlepszym miejscu pod względem wpływu na wzrost biznesu danej organizacji.

Nasza praca ma wiele swoich odsłon i kolorów. Jednak dla większości naszych klientów koncentrujemy się na przygotowaniu szytych na miarę rozwiązań, w obrębie sześciu głównych wyzwań:

  • poprawy wyników marketingowych
  • optymalizacji wydajności agencji i rostera agencyjnego.
  • zwiększenia przejrzystości, wartości i wydajności mediów
  • pomocy w transformacji cyfrowej i technologicznej
  • osiągnięcia większej skuteczności i sprawności działań marketingowych
  • dostarczania zrównoważonych środowiskowo rozwiązań marketingowych

Wybór danego obszaru należy do Ciebie.
I chociaż każdy projekt, w który się angażujemy, jest z zasady kompletny, my zawsze wolimy pójść o krok dalej i stworzyć projekt na zamówienie, który będzie jeszcze lepiej odpowiadał Twoim potrzebom.
Możemy zaangażować się w całościową ocenę i poprawę w obrębie całej funkcji marketingowej lub skupić się na jego konkretnych, ruchomych częściach.

Opinię może mieć każdy.
Zaproponować zmianę i skutecznie nią zarządzić, naprawdę niewielu.

W TrinityP3 istniejemy tylko dla naszych klientów. Poprawa wyników biznesowych jest funkcją ścisłej i konstruktywnej współpracy marketera, procurementu i agencji, gdzie ogromną role odgrywa inicjator tego procesu, którym jest marketing.
Praca nad efektywnością tej współpracy, udrożnienie kanałów wewnętrznej komunikacji i ewaluacja wartości oferowanych usług, to nasza domena.
Sens działania TrinityP3.

Jednocześnie nasza globalna ekspansja ciągle trwa.

Z perspektywy dwudziestu minionych lat patrzymy dzisiaj na TrinityP3, oceniając to, co osiągnęliśmy pod względem struktury naszego biznesu, zakresu i sublimacji usług oraz zasięgu geograficznego.
Jesteśmy dzisiaj wiodącą globalną firmą konsultingową w obszarze zarządzania marketingiem z międzynarodową siecią bardzo doświadczonych profesjonalistów z branży, zajmującą się doradztwem w zakresie podejmowania decyzji i optymalizacji procesów w branży marketingowej i reklamowej.

Nasze portfolio klientów obejmuje wielu czołowych marketerów i reklamodawców na świecie. Jesteśmy cenieni nie tylko za profesjonalizm i rzeczywisty wkład w funkcjonowanie organizacji w obszarze marketingu, ale też za otwartość na rozwiązywanie problemów biznesowych i wnoszenie do lokalnych i regionalnych organizacji globalnej perspektywy przynoszącej szereg innowacyjnych rozwiązań.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skorzystać z naszej wiedzy i zasobów, kliknij tutaj.