Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Media Performance

(Jak zapewnić, że inwestycja w media zapewnia maksymalną wartość)

Media nadal stanowią największy pojedynczy element budżetu dla większości reklamodawców. Ale jak media zmieniły się w ostatniej dekadzie, z płatnych mediów cyfrowych wydać wyższe niż telewizja i wszystkie media tradycyjne. Wraz z tymi zmianami pojawia się poważne wyzwanie wokół przejrzystości, znaczących i spójnych wskaźników, widocznej, rosnącego oszustwa reklamowego liczonego w miliardach dolarów rocznie i erozji wartości zakupu mediów reklamodawcy.

Koncentrujemy się na optymalizacji łańcucha wartości mediów naszych klientów. Oznacza to, że ich inwestycje w media przynoszą żądane rezultaty. Może to oznaczać wszystko, od upewnienia się, że mają odpowiednie agencje i partnerów łańcucha dostaw mediów, przez wdrożenie ochrony wykonania w swoich umowach, po wprowadzenie ich mediów do siebie. Współpracujemy z reklamodawcą, ich agencjami i dostawcami, aby zmaksymalizować przejrzystość i zapewnić maksymalną wartość i wydajność mediów.

1. Przejrzystość nośników, ocena wartości i wydajności

(Jak upewnić się, że proces planowania i zakupu multimediów zapewnia maksymalną wydajność)

Czy martwisz się o wartość, którą uzyskujesz z inwestycji w media? Czy wydatki na media cyfrowe wzrosły bez znaczącej poprawy wyników? Czy potrzeby medialne są coraz bardziej złożone i skomplikowane? Czy rozważasz zapoznanie się z ustaleniami agencji medialnych? Media są coraz trudniejsze, ale przed wprowadzeniem zmian potrzebujesz jasnego obrazu bieżącej sytuacji.

Współpracujemy z naszymi klientami reklamowymi, aby całkowicie przejrzeć ich obecny proces planowania i zakupu mediów pod kątem wszystkich ich płatnych potrzeb medialnych. Sprawdzamy procesy reklamodawców, agencji i dostawców, ustalenia umowne, wynagrodzenia, wskaźniki wydajności i inne informacje, aby określić, gdzie traci się wartość i wydajność mediów. Czytaj więcej tutaj.

2. Wyszukiwanie i wybór agencji mediowych

(Jak szukać i wybrać odpowiednią agencję medialną)

Czy planujesz dokonać przeglądu ustaleń agencji medialnych? Czy regularnie zabierasz swoje relacje z agencją medialną na boisko? A może związek jest słabszy? Szukasz bardziej skutecznych ustaleń agencji medialnych? Poza agencją medialną, obecnie w procesie planowania i zakupu mediów jest więcej dostawców niż kiedykolwiek wcześniej. Wybór odpowiednich mediów, planowania, wyszukiwania i agencji programowych i dostawców jest niezbędny.

Współpracujemy z naszymi klientami reklamodawców, aby szczegółowo określić, co definiuje pomyślny wynik, a następnie pracować nad zarządzaniem procesem, aby upewnić się, że zostanie dostarczony. Bądź w pełni zarządzany, lub pomoc dla zespołu lub po prostu pracować z tobą, aby zdefiniować sukces i odpowiednie agencje warto rozważyć. Czytaj więcej tutaj.

3. Ocena wynagrodzeń agencji mediowych

(Jak zapewnić, że twoja rekompensata agencyjna przynosi wartość i wydajność)

Czy nadal płacisz agencji medialnej na prowizję? Czy otrzymujesz wartość dla ciebie opłaty agencji mediowej? Czy wynagrodzenie agencji mediowej jest otwarte i przejrzyste? Chcesz zachęcić swoją agencję medialną do zapewnienia wyższej wydajności lub lepszej wartości? Sposób wynagradzania agencji mediowej ma ogromny wpływ na wartość, jaką otrzymujesz z inwestycji w media.

Jesteśmy w stanie porównać wynagrodzenie twojej agencji medialnej, nie tylko pod względem kosztów, ale przede wszystkim określenia wartości mediów, którą zapewnia. Identyfikujemy również sposoby poprawy wartości swojego modelu wynagrodzeń lub pokazujemy, jak go używać, aby poprawić wartość i wydajność mediów. Wynagrodzenie oparte na wartości i wynikach to nasza specjalność. Czytaj więcej tutaj.

4. Recenzje kontraktów agencji mediowych

(Jak przejrzeć umowę agencji mediowej, aby zapewnić przejrzystość i wydajność)

Kiedy ostatnio zapoznałeś się z umową z agencją mediową? Masz trudności z nakłonieem agencji do podpisania nowej umowy z mediami? Lub trudności ze znalezieniem umowy, która zapewnia przejrzystość mediów i wartość, której potrzebujesz od agencji? Warunki i procesy handlu mediami szybko się zmieniają. Musisz upewnić się, że umowa pozostaje na bieżąco z tymi praktykami.

Chociaż obecnie dostępnych jest wiele branżowych kontraktów medialnych, okazuje się, że współpraca z naszymi klientami w celu dostosowania ich do ich specyficznych potrzeb i rozwiązań medialnych zapewnia utrzymanie obecnych najlepszych praktyk. Zapewnia to naszym klientom wysoki poziom zaufania do rygoru i zarządzania rozwiązaniami medialnymi. Czytaj więcej tutaj.

5. Developing & Optimising In-House Media

(Jak zabrać media we w domu, aby zapewnić maksymalną wartość i wydajność)

Biorąc pod uwagę podjęcie planowania mediów, a nawet zakup w domu? Zastanawiasz się, jakie są twoje opcje? Lub pracy przez wymagania i sprawy biznesowej? A może wziąłeś media w domu i pracujesz, aby dostarczyć obiecane wyniki? Technologia zakupów programowych sprawia, że kupowanie w domu mediów jest bardziej dostępne dla odpowiednich reklamodawców. Pytanie brzmi – czy jesteś jednym z właściwych reklamodawców?

W oparciu o naszą wiedzę w zakresie oceny i analizy porównawczej procesu medialnego, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom ocenę twoich wewnętrznych potrzeb medialnych lub ocenić wydajność twojej obecnej funkcji medialnej. Zapewniamy niezależną ocenę i doradztwo, aby pomóc w procesie rozwoju funkcji multimedialnej lub diagnozować i optymalizować wewnętrzną funkcję medialną. Czytaj więcej tutaj.

Jesteśmy w stanie zbudować coś dla Ciebie.

Wszystkie nasze rozwiązania i usługi są zasadniczo dostosowane. Ale jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje konkretne wyzwanie, kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów o możliwości projektu na zamówienie.

  • Znajdź rozwiązanie dotyczące wydajności marketingowej tutaj
  • Znajdź Agency & Roster Solutions tutaj
  • Znajdź rozwiązania digital & technology tutaj
  • Tutaj znajdziesz rozwiązania w zakresie wdrażania i dostawy
  • Znajdź rozwiązania w zakresie zrównoważonego marketingu tutaj

Aby porozmawiać z prawdziwą osobą o czymkolwiek na tej stronie, skontaktuj się z nami.