Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

zasoby

W naszej wyjątkowej roli w identyfikacji i rozwiązywaniu wielkich wyzwań stojących przed zarządzaniem marketingiem tworzymy ogromny katalog zasobów, którymi możemy się podzielić z branżą.

Niektóre z nich to studia przypadków, opinie, dyskusje z ekspertami branżowymi i praktykami, obserwacje i trendy branżowe i inne.

Zasoby te są dostępne za darmo w postaci oficjalnych dokumentów, blogach, podcastach, filmach, prezentacjach, seminariach internetowych, które odkryjesz poniżej.

TrinityP3 Blog: Przeszukaj tylną bibliotekę ponad tysiąca artykułów na temat marketingu, zarządzania mediami i reklamami na blogu TrinityP3.

Top 50 Marketing Management Books: Kup Marketing Management Book of the Year. Coroczny temat opowiadań i artykułów roku jonów miękka i e-book.

Wydarzenia branżowe:Odkryj nadchodzące wydarzenia branżowe i uzyskaj ekskluzywne rabaty jako klient, przyjaciel lub kibic TrinityP3.

TrinityP3 Infographics: Przejrzyj naszą kolekcję infografik na temat wszystkiego, od lepszego briefingu po zarządzanie produkcją i przejrzystość mediów.

Rejestr agencji:Jeśli jesteś agencją reklamową lub dostawcą mediów lub marketingu zainteresowanym poprawą wyników biznesowych, to jesteś we właściwym miejscu.

TrinityP3 Kalkulatory:Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile ta stawka godzina głowy równa się rocznej pensji? Wystarczy wprowadzić stawkę godzinową head, a my obliczymy ekwiwalent rocznego wynagrodzenia.

TrinityP3 Mobile Apps: Pobierz bezpłatny Kalkulator cen zasobów TrinityP3 dla iPhone’a, iPada i Androida, aby obliczyć płatne godziny, stawki i wynagrodzenia.

TrinityP3 Newsletter: Przeczytaj najnowszy biuletyn lub wcześniejsze biuletyny z powrotem do 2002 roku lub zapisz się do bezpłatnego newslettera, aby upewnić się, że nie przegapisz w przyszłości.

Na kanapie: Oglądaj na kanapie wywiady z ekspertami z branży i specjalistów, którzy są przesłuchiwani na temat problemów związanych z marketingiem, mediami i reklamą.

TrinityP3 Podcasts: Słuchaj i zapisz się do podcastów TrinityP3, w tym zarządzanie marketingiem z Darren Woolley i Media Angles z Davidem Angellem.

TrinityP3 Reklama:Każdy wywiad, historia i kawałek opinii od dnia TrinityP3 została założona w 2000 roku do dziś jest dostępny tutaj.

TrinityP3 Slideshare: Przeczytaj i przejrzyj wszystkie główne prezentacje podane przez pracowników TrinityP3 wszystkie skatalogowane tutaj, aby przejrzeć.

White Papers TrinityP3: Pobierz bezpłatne białe księgi TrinityP3, które zapewniają dogłębną analizę i porady na temat głównych wyzwań stojących przed branżą.

TrinityP3 Pliki do pobrania:Tutaj można pobrać szeroką gamę zasobów jeden marketing cyfrowy, produkcja telewizyjna i więcej za darmo.

Kanał TrinityP3 na YouTube: Przeglądaj i subskrybuj kanał TrinityP3 na YouTube, aby upewnić się, że nie przegapisz ani jednej aktualizacji naszych treści wideo.

Seminaria internetowe TrinityP3:Oglądaj i czytaj wcześniejsze seminaria branżowe lub zapoznaj się z przyszłymi seminariami internetowymi na tematy od zrównoważonego rozwoju środowiskowego po trendy opłat agencyjnych.

Partnerzy biznesowi: TrinityP3 buduje strategiczne partnerstwa biznesowe, aby obsługiwać naszych klientów i dzielić się naszymi kolejnymi metodologiami ćwiczeń na szczeblu lokalnym, regionalnym i globalnym.

Linki branżowe: Znajdź wszystkie linki internetowe do celów marketingowych, medialnych i reklamowych w jednym miejscu, a jeśli nie ma go tutaj, poinformuj nas o tym tutaj, a my go dodamy.

TrinityP3 Industry Polls: Wyraź swoją opinię tutaj i upewnij się, że dzielisz się ankietą ze swoimi kolegami i przyjaciółmi w mediach społecznościowych, abyśmy uzyskali jak najszerszą reprezentację.

TrinityP3 Agencja Opłata Decyzja Drzewo:Istnieje wiele różnych modeli opłat agencji. Czy to dla agencji mediowej, agencji kreatywnej, agencji cyfrowej lub więcej. Drzewo decyzyjne opłaty agencji pomoże Ci znaleźć odpowiedni model.

Evalu8ing – Business Stakeholder & Supplier Relationship Management System: Evalu8ing – Business Stakeholder & Supplier Relationship Management System: Evalu8ing – Business Stakeholder & Supplier Relationship Management System: Evalu System używany przez TrinityP3 i innych konsultantów, w tym Navigare, i więcej, Evalu8ing wykracza poza prozaiczną listę kontrolną karty wyników, aby zapewnić wielowymiarowy system oceny, który pozwala mierzyć, zarządzać i maksymalizować wydajność złożonych relacji biznesowych.

Sprawdzanie kosztów reklam: Ad Cost Checker to kalkulator porównawczy kosztów reklamy, który pozwala statystycznie porównać stawki godzinowe i opłaty za produkcję kreacji, mediów, technologii cyfrowych, społecznościowych, projektowania i reklam. Sednem Ad Cost Checker jest obszerna baza danych o stawkach agencji i kosztach branżowych zebranych i wykorzystywanych przez TrinityP3 w naszej praktyce konsultingowej w szerokim zakresie agencji i reklamodawców we wszystkich głównych kategoriach oraz w szerokim zakresie wydatków i rozmiarów budżetu.

Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz tutaj, skontaktuj się z nami tutaj i daj nam znać. Z pewnością postaramy się ci pomóc.