Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Wydajna i skuteczna produkcja

(Jak zapewnić, że twoja firma wchodzi na rynek, a produkcja zapewnia maksymalną wydajność)

Co się dzieje, gdy guma uderza w drogę? Właściwe elementy składowe, wewnętrzne i zewnętrzne, są niezbędne do rozpoczęcia procesu poprawy wydajności. Ale realizacja i realizacja programów marketingowych to czas kryzysu. To jest, gdy nieefektywność wpływa bezpośrednio na moc budżetu marketingowego.

Czy Twój proces marketingowy i zarządzanie są skuteczne? Czy jesteś w stanie zgłosić wyniki z przekonaniem i jasnością, czy też toniesz w danych? Oceniamy siłę twojego wdrożenia i dostawy oraz współpracujemy z Tobą, aby wyeliminować odpady i powielanie oraz poprawić wyniki. Czasami istnieje podstawowa kwestia strukturalna, umowna lub procesowa, którą należy zdiagnozować i skorygować. Innym razem jest to po prostu kwestia dostrojenia istniejącego procesu w celu optymalizacji wydajności.

1. Owa agencja optymalizacja wydajności

(Jak zapewnić, że inwestycja wewnętrzną zapewnia maksymalną wartość)

Czy masz usługi agencji w domu? Czy rozważasz wprowadzenie zewnętrznych zasobów agencji we w domu? Czy zapewniają one wszystkie korzyści wynikające z bycia we w domu, w tym szybkość, zwinność i redukcję kosztów? Are you monitoring and managing your in-house resources to ensure optimum performance? Często uważa się, że w wewnętrznych placówkach agencyjnych naturalnie przyniesie korzyści. Ale wymagają zarządzania.

Współpracujemy z organizacjami zarówno w celu oceny i porównania wartości i wyników istniejących usług wewnętrznych, jak i przeprowadzania analizy kosztów i korzyści związanych z opracowaniem własnej usługi agencyjnej. Ponadto możemy pomóc w monitorowaniu i zarządzaniu wydajnością w toku, aby zapewnić Ci korzyści z poprawy wydajności. Czytaj więcej tutaj.

2. Zarządzanie transformacją agencji

(Jak rozpocząć nową relację agencyjną, aby zapewnić maksymalną wydajność)

Czy dodajesz nową agencję lub dostawcę do swojego planu? Or are you replacing an existing roster supplier with a new agency or supplier? Może upłynąć od trzech do sześciu miesięcy, aby wejść na pokład nowej agencji, a to jest po prostu przejście zespołu i aktywów i angażowanie ich i dostosowanie ich do twojego sposobu pracy.

Proces przejścia może być prosty lub złożony w zależności od ilości pracy i kadencji lub zasiedziałego. Pomagamy poprzez zarządzanie procesem i zapewnienie, że cała własność intelektualna, zasoby cyfrowe i know-how są przekazywane do nowej agencji od operatora lub od zespołu marketingu i innych agencji w wykazie. Czytaj więcej tutaj.

3. Zobowiązania, umowy o wydajności i procesach

(Jak stworzyć nowe sposoby pracy z agencjami, aby zapewnić maksymalną wydajność)

Jak dobrze współpracują państwa agencje? Czy masz solidny i zwinny proces marketingowy? Czy Twoje agencje angażują się i współpracują, aby osiągać wysokie wyniki? Czy chcesz, aby twój proces przejścia na rynek był szybszy i bardziej zwinny? Okazuje się, że większość reklamodawców nie ma spójnego i zdefiniowanego procesu ani szczegółowego zestawu oczekiwań dotyczących wydajności dla swoich agencji.

Współpracujemy z zespołem marketingowym i agencjami dyżurów, aby szczegółowo określić możliwości procesu i projektowania dla większej zwinności i wydajności poprzez identyfikację i usunięcie wąskich gardeł, powielania i marnotrawstwa. Rezultatem jest jasny i uzgodniony proces ze szczegółowymi rolami, obowiązkami i co najważniejsze oczekiwaniami dotyczącymi wyników dla wszystkich zainteresowanych stron. Czytaj więcej tutaj.

4. Współpraca, zaangażowanie i oceny wydajności

(Jak zapewnić, że wszystkie agencje współpracują nad maksymalną wydajnością)

Jak dobrze współpracują twoi interesariusze? Czy Twoje agencje dobrze angażują się w twoje wewnętrzne zespoły i ze sobą nawzajem? Czy wszystkie strony są dostosowane do zapewnienia spójnej wydajności i wyników? Wbrew powszechnemu przekonaniu, a może życzeniowemu myśleniu, współpraca nie tylko się dzieje. Wymaga wysiłku i zarządzania.

Korzystając z systemu Evalu8ing, jesteśmy w stanie mierzyć, zarządzać i maksymalizować poziom współpracy, zaangażowania i wydajności, tworząc listę agencji i wewnętrznych interesariuszy marketingowych. Dzięki regularnej aplikacie nasi klienci odnotowali znaczną poprawę wydajności dyżurów. Czytaj więcej tutaj.

5. Ocena produkcji reklamy

(Jak upewnić się, że nie płacisz więcej niż powinieneś za produkcję reklam)

Ile płacisz za produkcję reklam? Czy koszty transmisji, koszty cyfrowe, koszty druku są rozsądne? Czy Twoje agencje maksymalizują wartość twoich produkcji tam, gdzie to możliwe? Czy ryzyko związane z produkcją jest zminimalizowane w Twoim imieniu? Zbyt często koniec procesu twórczego jest pospieszny i koszty zdmuchnąć wraz z osią czasu.

Współpracujemy z naszymi klientami w celu oceny ich procesów produkcyjnych i kosztów, identyfikacji słabych procesów produkcyjnych i nadmiernych kosztów. Identyfikujemy również ryzyko związane z wieloma produkcjami i zapewniamy, że reklamodawca jest w pełni świadomy tych zagrożeń i poinformowany o konsekwencjach w ramach procesu oceny. Może to być spojrzenie na zachowania z przeszłości, bieżące produkcje lub modelowanie przyszłych możliwości produkcyjnych. Czytaj więcej tutaj.

Jesteśmy w stanie zbudować coś dla Ciebie.

Wszystkie nasze rozwiązania i usługi są zasadniczo dostosowane. Ale jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje konkretne wyzwanie, kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów o możliwości projektu na zamówienie.

  • Znajdź rozwiązanie dotyczące wydajności marketingowej tutaj
  • Znajdź Agency & Roster Solutions tutaj
  • Znajdź rozwiązania w zakresie wydajności multimediów tutaj
  • Znajdź rozwiązania digital & technology tutaj
  • Znajdź rozwiązania w zakresie zrównoważonego marketingu tutaj

Aby porozmawiać z prawdziwą osobą o czymkolwiek na tej stronie, skontaktuj się z nami.