Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Anton Buchner


Starszy konsultant

“Komu ufam, jeśli chodzi o marketing cyfrowy i możliwości technologiczne?”

Jest to najczęstsze pytanie, które Anton słyszy od liderów, którzy nadal zmieniają swoje podejście biznesowe i marketingowe w świecie cyfrowym i opartym na danych.

Anton ma ponad 20-letnie doświadczenie w pokazywaniu marketerom, jak zapewnić przyrostowy wzrost biznesu poprzez bezpośrednie relacje z konsumentami. Whether B2B, B2C, or B2B2C.

Z pasją do sensu stale zmieniających się i bardziej złożonych cyfrowych i technologii koncentruje krajobraz. Anton pomaga marketerom przeciąć dzwony, gwizdki i hype, aby skupić rozmowę wokół wyrównanych celów, wspólnych interesów i identyfikacji wyników marketingowych poprzez moc danych.

Anton współpracował z jednymi z największych globalnych i lokalnych klientów w celu oceny stosów technologicznych, platform, systemów wdrażania i zarządzania, magazynów danych, przepływów danych, marketingu cyfrowego & aktywności medialnej, a także procesów raportowania i optymalizacji, w tym: AMEX, Optus, Virgin Mobile, Fairfax, Lexus, Honda, Microsoft, Nestle, Campari, P&G, VW i Westpac.

Anton przedstawia TrinityP3 złote spostrzeżenia na temat ustalania bardziej efektywnych struktur zespołu, procesów i relacji z dostawcami opartych na danych.

Na kanapie – Anton Buchner na Digital