Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Julian Barrans

Dyrektor biznesowy ASIA

JulianJulian od ponad 20 lat pracuje jako specjalista od biznesu, marketingu i brandingu, a ponad połowa tego czasu w regionie APAC, pracując zarówno po stronie klienta, jak i agencji

Po ukończeniu studiów biznesowych ze specjalizacją w dziedzinie marketingu, rozpoczął karierę w branży reklamowej w Wielkiej Brytanii i Japonii, a agencje takie jak Bates i Lintas pracowały w różnych kategoriach biznesowych, które zasiły na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla.

Następnie udał się po stronie klienta w Senior Marketing, Innovation and Country / Business Management role, z Masterfoods, w Azji Południowo-Wschodniej, Australii i USA. Po zaklęciu z TNS, jako szef marketingu globalnego, z siedzibą w Wielkiej Brytanii wrócił do Azji z Interbrand jako MD obejmujące Azji Południowo-Wschodniej.

To doprowadziło go do pracy z szeroką gamą kultur i różnych środowisk biznesowych, gdzie wyzwania są różne, ale koniec gry wzrostu i zysku takie same.

Jest kreatywnym liderem biznesu, który naprawdę rozumie znaczenie budowania zespołu, współpracy z właściwymi partnerami, a także podejmowania decyzji w oparciu o solidne praktyki biznesowe i myślenie.

Połącz się przez: Logo LinkedIn Zapisz się przez logo e-mail

Najnowsze artykuły: