Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Kylie Ridler – Dutton

Starszy konsultant

Kylie jest specjalistą konsultingowym z doświadczeniem wdrożeniowym obejmującym handel detaliczny, alkohol, media, FMCG, telekomunikację, rząd i technologię. Przez ostatnie 18 lat Kylie pracowała w różnych agencjach zarówno w Melbourne, jak i Sydney jako Client Services Director, zarządzając rozwojem i wdrażaniem szerokiej gamy globalnych marek.

Siłą Kylie jest planowanie, zapewnienie jej zaangażowania od samego początku projektu i narażając się na takie obszary, jak planowanie mediów i sesje planowania marki klienta. Dzięki temu wszystkie formaty mediów, takie jak digital, sponsoring, dane, a także bardziej tradycyjne dyscypliny marketingowe są wykorzystywane w pełni do ich potencjału, maksymalizując zwrot klientów z inwestycji. Oprócz tego, że Kylie koncentruje się na kliencie, z zadowoleniem przyjmuje wyzwanie, jakim jest upewnienie się, że narzędzia najlepszych praktyk są wykorzystywane przez doskonalenie procesów agencyjnych, aby pomóc wewnętrznym zespołom w dostarczaniu wspaniałej pracy i budowaniu silnych relacji z klientami i dostawcami.

Po zarządzania wieloma zespołami agencyjnym w swojej karierze z możliwością pielęgnowania talentów i prowadzenia rozwoju zespołu, Kylie dostrzegła naturalne dostosowanie do filozofii TrinityP3 i zainteresowanie wspieraniem marketerów w jej doświadczeniu agencyjnym. Kylie wnosi do TrinityP3 bogactwo wiedzy marketingowej, umiejętność efektywnego zarządzania projektami i budowania silnych relacji z interesariuszami, zapewniając maksymalne korzyści klientom.

W wolnym czasie Kylie zarządza mediami społecznościowymi i rozwojem marki dla swojej rodziny, którą rozwinęła, aby móc spędzać czas razem robiąc coś, co kochają i zastosować swoje umiejętności marketingowe.