Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Nathan Hodges

Dyrektor zarządzający ANZ

Nathan Hodges współpracował z ponad 150 najbardziej utytułowanymi organizacjami marketingowymi na świecie, doradzając nad ponad 250 różnymi markami i prawie 500 różnymi produktami.

Rozwiązał problemy, wygenerował pomysły, przeprojektował struktury i procesy i doprowadził do zmian dla klientów tak różnych jak Toyota, Ministerstwo Dźwięku, Remy-Cointreau, ANZ Bank, Nestle, Suncorp, British Gas, United Biscuits, Lendlease, Brytyjska Partia Pracy, Rząd Federalny, Telstra i Qantas.

Nathan był pierwszym dyrektorem marketingu People Telecom i zdobył nagrody za strategiczną pracę z jednymi z najbardziej znanych agencji reklamowych na świecie, w tym BBH i DDB London.

Jego podejście do zarządzania podwoiło przychody największego konta w największej agencji reklamowej w Australii w ciągu zaledwie 18 miesięcy. Z żoną, Nathan rozpoczął kilka firm od podstaw w ciągu ostatnich kilku lat – coś, co dało mu realny przedsiębiorca pogląd, jak biznes powinien rzeczywiście działać.

Jako dyrektor zarządzający TrinityP3, Nathan wykorzystuje swoją wiedzę i kreatywność do konkretnych wyzwań związanych z kulturą marketingową, strukturą i procesem, zarządzaniem dyżurami, dynamiką zespołu i zmianami w zachowaniu. Jest bardzo doświadczonym moderatorem i liderem konferencji.

Na kanapie – Nathan Hodges na składy agencji