Global Marketing
Management Consultants
Global Marketing
Management Consultants
mobile-logo
Global Marketing
Management Consultants
Top

Stephen Wright


Global Media Consultant

Stephen niedawno wrócił do TrinityP3, aby udać się na media consulting. Od 1991 roku, kiedy przybył z Wielkiej Brytanii, Stephen pełnił funkcje kierownicze jako dyrektor mediów w Saatchi & Saatchi i M&C Saatchi, a także specjalista od planowania mediów w The Campaign Palace i starszy urzędnik w Clemenger Sydney.

Stephen wykładał również w mediach na University of Technology Sydney i pracował po stronie właściciela mediów jako dyrektor Advertising & Communications w Fairfax.

Od 2006 roku Stephen kieruje doradztwem medialnym dla TrinityP3, z krótkim 2-letnim pobytem jako nowy dyrektor biznesowy dla Starcom Mediavest, aby uzyskać perspektywę z drugiej strony torów.
Stephen powraca teraz do TrinityP3 z doświadczeniem z pierwszej ręki, jak agencje działają w przestrzeni kosmicznej. To właśnie ten zakres doświadczeń we wszystkich obszarach branży jest nieoceniony w zrozumieniu złożoności rynku i dostarczaniu klientom wskazówek, w jaki sposób mogą najlepiej korzystać z nowego krajobrazu medialnego.

Połącz się przez: Logo LinkedIn Zapisz się przez logo e-mail

Najnowsze artykuły: